Hala, ul. Ługowo-Podgrzybka

Ługowo, Zielona Góra, lubuskie

  • 1 750 000 zł
  • 237,40 m²
  • 7 371,52 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Rymaszewsk...

Skontaktuj się

Hala, ul. Ługowo-Podgrzybka

Ługowo, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 750 000 zł

237,40 m²

7 371,52 zł/m²

Hala, ul. Ługowo-Podgrzybka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 750 000 zł 237,40 m² 7 371,52 zł/m²

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
3 000 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

3 000 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 750 000 zł (7 371,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 237,40 m²
  •   hala, 1 piętro; rok budowy: 2015
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   wejście z ulicy, witryna
  • Działka: 3 000 m²
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu.

Klient Na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 3000 m2 usytuowane są:

> przestronny, komfortowy dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 164,70 m2
> wolnostojący garaż trzystanowiskowy o powierzchni 61,51m2
> hala produkcyjno-usługowa o powierzchni 237,40m2. (...)

Agent

Jacek Rymaszewski

501 778...

501 778 914

501 778 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Rymaszewski

501 778...

501 778 914

501 778 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość