Budynek użytkowy, ul. Kręta

Kręta, Centrum, Zielona Góra, lubuskie

  • 2 900 000 zł
  • 791 m²
  • 3 666,25 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Białog...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Kręta

Kręta, Centrum, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

2 900 000 zł

791 m²

3 666,25 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Kręta

Zaktualizowane: 10 maja 2026

2 900 000 zł 791 m² 3 666,25 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowy
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
558 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

obiekt handlowo-usługowy

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

558 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 2 900 000 zł (3 666,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 791 m², 4 łazienki
  •   obiekt handlowo-usługowy, 1 piętro; rok budowy: 1970; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: konstrukcja szkieletowa; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: papa
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 558 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek – rozprowadzenie ciepła, elektryczne
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (4 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRORENTIER, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ID0166

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ BUDYNEK UŻYTKOWY W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL. KRĘTEJ 5.

Oferujemy świetną nieruchomość komercyjną w centrum Zielonej Góry, tuż przy jednej z głównych arterii miasta. Tę nieruchomość możesz nabyć wraz z dobrze prosperującym i wypromowanym biznesem, który jest prowadzony w tym miejscu od przeszło 20 lat. (...)

Agent

Sebastian Białogrecki

601 747...

601 747 585

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.