dowolna

Domy Zielona Góra Drzonków

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

850 000 zł200 m² 4 239,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący W zacisznym miejscu. Dom o powierzchni 200,5 m2 usytuowany na działce o powierzchni 890 m2. Nieruchomość położona w zacisznej lokalizacji, w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

405 000 zł92 m² 4 406,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 000 m²

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! dom na osiedlu drzonków-wrzosowa. Dom na osiedlu drzonków-wrzosowa. szczegóły pod numerem telefonu Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

1 200 000 zł258 m² 4 656,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Luksusowy, niepowtarzalnie I gustownie zaaranżowany dom położony przy lasie - Drzonków - Zielona Góra. Nowoczesny design, wyjątkowe projekt! Całkowicie wyposażony dom o pow. 257,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

419 000 zł109 m² 3 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

`wzgórze olimp` nowa inwestycja deweloperska W zielonej górze Apartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu. 0% - Kupujący nie płaci, prowizji. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

415 000 zł109 m² 3 813,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

415 000 zł109 m² 3 813,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

399 000 zł109 m² 3 666,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

399 000 zł109 m² 3 666,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

409 000 zł109 m² 3 758,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

1 075 000 zł258 m² 4 171,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

790 000 zł200 m² 3 940,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący W drzonkowie. Dom o powierzchni 200,5 m2 usytuowany na działce o powierzchni 890 m2. Nieruchomość położona w zacisznej lokalizacji, w pobliżu lasu. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Drzonków,Zielona Góra

669 000 zł175 m² 3 822,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Wygodny dom wolnostojący, zacisznie położony na obrzeżach osiedla Nowej Zielonej Góry, w otoczeniu domów jednorodzinnych i w sąsiedztwie lasu. Budynek z 2004r. oddalony od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Drzonków,Zielona Góra

405 000 zł92 m² 4 406,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! dom na osiedlu drzonków-wrzosowa. szczegóły pod numerem telefonu Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. O osiedlu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

1 399 000 zł359 m² 3 896,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Wyjątkowy, wielopokoleniowy dom na sprzedaż! Przedstawiamy na sprzedaż wielopokoleniowy dom wraz z zabudową gospodarczą położony na działce o powierzchni 1710 m2. Budynek o pow. 359 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

449 000 zł129 m² 3 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Dom dla 4-5 osobowej rodziny zaprojektowany w przemyślany sposób, tak, by przy niedużych gabarytach zapewnić rodzinie przestrzeń i wygodę. Budynek położony na zacisznym osiedlu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Drzonków-Rajtarowa

Drzonków,Zielona Góra

210 000 zł331 m² 634,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom W zabudowie szeregowej w Drzonkowie. Dom jednorodzinny, środkowy szereg, w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu domów jednorodzinnych, w spokojnej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drzonków-Pięciobojowa

Drzonków,Zielona Góra

1 399 000 zł460 m² 3 041,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Przestronny I komfortowy dom W drzonkowie. Pełen spokój I relaks. Więcej zdjęć (25 szt.) w galerii na naszej stronie: Dom wolnostojący wg projektu BRYLANT (S-GLX 37). o pow. 460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

300 000 zł96 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta zawieszona Dom o powierzchni 96 m2 w zabudowie bliźniaczej Nieruchomość położona na działce ok 500m (możliwość wydzielenia działki pod życzenie Klienta. Dom po remoncie - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

890 000 zł190 m² 4 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Niezwykła aranżacja wnętrz i harmonia jasnych barw z elementami drewna. Parterówka z 2010r. z poddaszem użytkowym. Na poziomie parteru duży salon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

3 700 zł190 m² 19,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Dom parterowy z 2010r. z poddaszem użytkowym. Na poziomie parteru duży salon z pięknym widokiem i wyjściem na taras, wyposażony aneks kuchenny, sypialnia z wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

2 300 zł160 m² 14,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom w zabudowie szeregowej z garażem przy budynku, z zadaszonym tarasem, wybudowany w 1999 roku, położony na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko terenów rekreacyjnych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

340 000 zł101 m² 3 366,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim dla 4-5 osobowej rodziny! Dom w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany w przemyślany sposób, tak by przy niedużych gabarytach zapewnić rodzinie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

430 000 zł159 m² 2 704,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości City Invest ma do zaoferowania piękny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym w okolicach Drzonków. Powierzchnia całej działki wynosi 784 mkw. Na powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dowhan-Nieruchomosci pośredniczy w sprzedaży domu w Zielonej Górze- drzonków. Dom położony w atrakcyjnej lokalizacji, na zagospodarowanej działce o powierzchni 1800 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Oferta blokowana W trakcie realizacji! ~~dom wolno stojący wraz Z zabudowaniami gosp. NA dużej działce 1500 M2 W dzielnicy drzonków - super lokalizacja!~~lokalizcja:~dzielnica Drzonków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

300 000 zł96 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i malowniczej dzielnicy Drzonków w Zielonej Górze. Dom poniemiecki po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej położony w cichej i malowniczej dzielnicy Drzonków w Zielonej Górze. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2, położony na działce 500m2.