dowolna

Domy w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Zielona Góra

Zielona Góra,łódzkie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom o pow. 60m2 w Zielonej Górze, znajdującej się między Justynowem a Bukowcem, w woj. łódzkim. Powierzchnia działki to 900m2. Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenedy

Słowackiego,Zielona Góra

450 000 zł235 m² 1 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 235m2. Grunt własnościowy, działka o powierzchni 475m2. Na parterze przestronny salon z kominkiem oraz duży pokój, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 150 000 zł420 m² 2 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom zlokalizowany w centrum Zielonej Góry, zbudowany w latach 70-ch, druga część dobudowana po 2000 roku, doskonała termoizolacja, podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej (niskie ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kożuchowska

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Pięknie położone przy ścianie lasu domy w zabudowie szeregowej, w Zielonej Górze. Budowane z cegły metodą tradycyjną, obecnie stan surowy zamknięty w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrodnicza

Jędrzychów,Zielona Góra

350 000 zł203 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Godne zainteresowania!cztery szeregowe domy położone prawie że w centrum a jaka cisza i las pod ręką.CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ W TYCH CZASACH.Możliwe wykończenie pod klucz lub do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

425 000 zł110 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy domków jednorodzinnych, łatwość dostępu do centrum, blisko lasu. Dom gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lwowska

Zielona Góra,lubuskie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek znajduje się blisko centrum ,posiada parking oraz ogród .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum

Centrum,Zielona Góra

1 200 000 zł440 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 2-kondygnacyjny ciekawie położony blisko jeziora, parku, a jednocześnie w centrum Zielonej Góry, dom wybudowany wg indywidualnego projektu architektonicznego, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nowa niższa cena! Polecamy Państwu do sprzedaży Nowy dom wolno stojący o powierzchni 184 m2 w Płotach około 7 min od centrum Zielonej. Dom budowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

435 000 zł140 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

! sprzedane! Posiadamy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom (bliźniak) w bliskiej odległości od centrum Zielonej Góry. Dom ustanowiony jest na działce o powierzchni 5 arów. Dom posiada 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł156 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

! super oferta! posiadamy na sprzedaż nowy piękny dom wybudowany na działce 800 M2 I powierzchni urzytkowej 156 M2 + garaż W bryle budynku. Super lokalizacja I dogodny dojazd do centrum.