dowolna

Domy z tarasem Zielona Góra - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Stary Kisielin

Stary Kisielin,Zielona Góra

590 000 zł94 m² 6 269,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 279 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji Oferujemy państwu dom z dużym potencjałem w popularnej dzielnicy Zielonej Góry - Stary Kisielin. Wielkość działki - 1279m2 Na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylep

Przylep,Zielona Góra

1 680 000 zł159 m² 10 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwuletniego domu posadowionego w Przylepie tuż przy lesie! Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

4 800 zł112 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia (oferta na wyłączność) Do wynajęcia umeblowany i wyposażony dom parterowy. Położony w zacisznej dzielnicy Zielonej Góry z dogodnym, szybkim dojazdem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Nowa noższa cena! - Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 167 m2 posadowionego na działce o pow. 537 m2 w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochla

Ochla,Zielona Góra

1 799 000 zł191 m² 9 443,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu z 2020 roku, położonego na działce o powierzchni 888 m2. ,Jest możliwość przyjęcia w rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ochla

Ochla,Zielona Góra

509 000 zł88 m² 5 803,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w dzielnicy Ochla. Przy zakupie nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc przy akcie notarialnym. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Energooszczędny dom parterowy W świdnicy - blisko lasu. Parterowy dom o powierzchni 105 m2, wybudowany na działce o powierzchni od 885 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

390 000 zł142 m² 2 737,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dom na sprzedaż W stanie surowym położony z dala od zgiełku drogi, w sąsiedztwie lasów. Budynek parterowy, jednorodzinny z 2021r, wznoszony zgodnie z projektem "niko 2",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

980 000 zł390 m² 2 514,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Zielona góra - drzonków duży dom Z basenem, sauną oraz dodatkowym garażem - indywidualny projekt. Dom według indywidualnego projektu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

3 200 000 zł273 m² 11 708,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Stylowa rezydencja Z własnym lasem. Bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w Zielonej Górze. Dom o powierzchni użytkowej 273,3 m2 usytuowany na działce 2756 m2. Projekt domu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chynów

Chynów,Zielona Góra

799 000 zł151 m² 5 282,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

820 000 zł124 m² 6 632,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wyjątkowa oferta! nowoczesne, duże mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na os. Czarkowo W zielonej górze. Doskonała alternatywa dla domu. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Racula

Racula,Zielona Góra

669 000 zł92 m² 7 246,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom W cenie mieszkania! bez pcc! Nowy dom położony w Zielonej Górze - dzielnica Nowe Miasto - Racula. Urządzony pod klucz, na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

760 000 zł105 m² 7 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Energooszczędny dom parterowy W świdnicy - blisko lasu. Parterowy dom o powierzchni 105 m2, wybudowany na działce o powierzchni od 885 m2. Dom wybudowany w 2016 r. Układ: a/ parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Jędrzychów,Zielona Góra

5 000 zł146 m² 34,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej na os. Jędrzychów. Zadbany dom z garażem i ogrodem położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przylep-Źródlana

Przylep,Zielona Góra

1 599 000 zł183 m² 8 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny parterowy dom w Przylepie z pięknym ogrodem oraz garażem na 2 auta. Powierzchnia użytkowa 183m2 w tym garaż - 42m2 Działka wielkości 850m2 Przedstawiamy państwu piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

839 000 zł112 m² 7 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom na sprzedaż - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem na terenie nowej Zielonej Góry. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Racula,Zielona Góra

576 000 zł99 m² 5 796,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy W raculi Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej, położone w Raculi. Nowocześnie zaprojektowane i znakomicie przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy W raculi Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych Segmentów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Raculi. Nowoczesne i funkcjonalne, zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przylep-Źródlana

Przylep,Zielona Góra

1 650 000 zł348 m² 4 743,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Dostępny od zaraz! Oferujemy państwu przestronny dom w Przylepie z pięknym ogrodem. Na działce o wielkości 1372m2 znajduje się komfortowy dom o powierzchni 348m2 oraz wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

765 000 zł128 m² 5 962,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dzień dobry, przedstawiam Państwu piękny, wolnostojący parterowy dom o powierzchni całkowitej 128,30 m2. Dom znajduje się w Zielonej Górze, w zacisznej okolicy, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przylep-Źródlana

Przylep,Zielona Góra

1 490 000 zł280 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Sprzedany Przedstawiamy państwu przestronny dom w Przylepie z pięknym, wieloletnim ogrodem oraz wolnostojącym garażem mieszczącym 3 auta (56m2). Powierzchnia domu 280m2 Działka wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji komfortowy dom Z garażem na atrakcyjnym osiedlu cegielnia. więcej informacji : tel. Tylko u Nas Nowoczesny design, wyjątkowe projekt! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jędrzychów,Zielona Góra

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przestronny dom jednorodzinny położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja. Warto zamieszkać na Jędrzychowie, gdzie docenisz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

______rezerwacja_______ dom parterowy na sprzedaż _____oferta na wyłączność_____ Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący - parterowy z garażem dwustanowiskowym, usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przylep-Józefa Piłsudskiego

Przylep,Zielona Góra

700 000 zł96 m² 7 282,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowy, komfortowy dom w zabudowie czterorodzinnej, położony na skraju osiedla domków jednorodzinnych. Ciepło i przytulnie urządzone wnętrza, funkcjonalny projekt, przyjemny klimat. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochla

Ochla,Zielona Góra

719 000 zł259 m² 2 775,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, wielopokoleniowego domu o powierzchni 259m2 mieszczącego się w Ochli. Jest to bardzo prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł172 m² 5 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący na jędrzychowie W zielonej górze. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2 położony jest na działce o pow. 533 m2 zlokalizowanej na spokojnym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł126 m² 5 319,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Rezerwacja parterowy dom wolnostojący położony na nowym osiedlu W droszkowie. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 125,77 m2 usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

769 000 zł138 m² 5 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Sprzedane nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. 5 pokoi. Standard deweloperski. 0% - prowizji 0% podatku pccnowoczesny o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mieczykowa

Jędrzychów,Zielona Góra

379 000 zł110 m² 3 457,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja! Na sprzedaż dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej na Jędrzychowie, przy ulicy Mieczykowej. Dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na działce o wielkości 461 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

707 000 zł160 m² 4 418,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Sprzedany dom W zabudowie szeregowej położony na zagospodarowanym osiedlu W zielonej górze! Informacje pod numeremdom szeregowy o powierzchni użytkowej 160 m2 - w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

10 000 zł273 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

6 500 zł202 m² 32,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom blisko centrum do wynajęcia Do wynajęcia w pełni umeblowany i wyposażony dom w zabudowie szeregowej. Usytuowany w samej Zielonej Górze, w bliskiej okolicy centrum. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

5 000 zł146 m² 34,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

DO wynajęcia - elegancki, umeblowany dom na osiedlu jędrzychów W zielonej górze Stylowy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 mkw, w budynku parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia dla pracowników! Oferta wynajmu domu o powierzchni ok. 200 m2, położonego we wschodniej części miasta. Nieruchomość składa się z 5 niezależnych pokoi, dużej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w jednej z bardziej ekskluzywnych dzielnic Zielonej Góry. Lewa strona bliżniaka przy ulicy Henryka Arctowskiego w Zielonej Górze.