Działka budowlana Zielona Góra
Jeleniów, Zielona Góra, lubuskie
- 197 640 zł
- 1 098 m²
- 180 zł/m²
Dominika Najdows...
Skontaktuj się
Działka budowlana Zielona Góra
Jeleniów, Zielona Góra, lubuskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Działka budowlana Zielona Góra
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
197 640 zł 1 098 m² 180 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 197 640 zł (180 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 098 m²
- kształt: prostokąt; długość: 33m; szerokość: 31m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Mania Najdowska Nieruchomości, zaktualizowane: 17.04.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Zielona Góry -Jeleniów o powierzchni 1003 m²działka 102/18
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 31m x33 m, płaska, sucha. Wśród lasów i łąk, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica. Wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. (...)