Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Ochla-Łąkowa

Ochla-Łąkowa, Ochla, Zielona Góra, lubuskie

  • 174 500 zł
  • 1 090 m²
  • 160,09 zł/m²

Działka budowlana, ul. Ochla-Łąkowa

Ochla-Łąkowa, Ochla, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

174 500 zł

1 090 m²

160,09 zł/m²

Działka budowlana, ul. Ochla-Łąkowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

174 500 zł 1 090 m² 160,09 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 174 500 zł (160,09 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-49/9148/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1.090 m², na nowym osiedlu Ochla, ul. Łąkowa, Zielona Góra.

Działka budowlana nr 727/8, zlokalizowana jest w bardzo lubianej, atrakcyjnej i rozchwytywanej Ochli. Teren płaski, uwilgotnienie gleby umiarkowane. Media: prąd, gaz, woda znajdują się w bliskiej odległości od nieruchomości. W planach jest również doprowadzenie kanalizacji na terenie całej Ochli. (...)

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://zielona-gora.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/26671365.html