Działka budowlana, ul. Jelenia

Jelenia, Ochla, Zielona Góra, lubuskie

  • 153 285 zł
  • 929 m²
  • 165 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Słopiec...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Jelenia

Jelenia, Ochla, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

153 285 zł

929 m²

165 zł/m²

Działka budowlana, ul. Jelenia

Zaktualizowane: 21 maja 2026

153 285 zł 929 m² 165 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 153 285 zł (165 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 929 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 28m; szerokość: 36m
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: WS CAPITAL Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 20260225 725/11

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 929 m², położona w Zielonej Górze, w dzielnicy Ochla. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Najważniejsze informacje:

powierzchnia: 929 m²,
wymiary: ok. (...)

Agent

Karolina Słopiecka

570 950...

570 950 728

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Słopiecka

570 950...

570 950 728

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości