Działka rekreacyjna Zielona Góra

Jędrzychów, Zielona Góra, lubuskie

  • 16 500 zł
  • 385 m²
  • 42,86 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Odasz

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Zielona Góra

Jędrzychów, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

16 500 zł

385 m²

42,86 zł/m²

Działka rekreacyjna Zielona Góra

Zaktualizowane: 23 maja 2026

16 500 zł 385 m² 42,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 16 500 zł (42,86 zł/m²)
  • Działka: rekreacyjna, 385 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: ZACHÓD Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 166620227

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA- ROD 35 Lecia - MEDIA NA MIEJSCU!

Na sprzedaż działka w ROD - miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą, a każdy dzień może zaczynać się od śpiewu ptaków i zapachu świeżo skoszonej trawy.

To propozycja dla osób, które chcą działać od razu - bez stresu, bez czekania, bez dodatkowych kosztów przygotowawczych. (...)

Agent

Katarzyna Odasz

786 240...

786 240 555

68 324 20 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

786 240...

786 240 555

68 324 20 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości