Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra, pomorskie

  • 95 000 zł
  • 1 091 m²
  • 87,08 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Dunst

Skontaktuj się

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra, pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

95 000 zł

1 091 m²

87,08 zł/m²

Działka budowlana Zielona Góra

Zaktualizowane: 22 maja 2026

95 000 zł 1 091 m² 87,08 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (87,08 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 706/8403/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo, Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Działka o powierzchni 1091 m2, położona w miejscowości Zielona Góra, przy rozwidleniu ulicy Leśnej i Szteklińskiej, gm. Lubichowo.

Dla działki wystąpiono z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Szczegóły dostępne u doradcy oferty.

Działka nr 38/8 o powierzchni 1091 m2, o nieregularnym kształcie, płaska i w pełni ogrodzona, z bramą wjazdową. (...)

Agent

Patrycja Dunst

452 026...

452 026 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

452 026...

452 026 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości