dowolna

Działki na sprzedaż Zielona Góra - Oferty sprzedaży działek

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70 590 zł543 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu ładnie położoną działkę budowlaną 543 m2 W dzielnicy zielonej góry - łężycy ok. 4 km od centrum! wydane warunki zabudowy: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

53 760 zł672 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uwaga: mega okazyjna cena! tylko U nas oferta na wyłączność! polecamy państwu kompleks ośmiu działek O pow. OD 672-1500 M2 Z własną drogą wewnętrzną W dzielnicy nowe miasto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

69 200 zł692 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cztery obok siebie działki budowlane wraz Z udziałem W drodze własnej W dzielnicy drzonków na os. Eden! lokalizacja: dzielnica Nowe Miasto Drzonków - oś. Eden, bardzo ładne, wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Ochla,Zielona Góra

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: oferta blokowana W trakcie realizacji! do kupna bardzo ładnie położona działka budowlana O pow. 1000 mkw W zielonej górze ul. Ochla - jagodowa Z mediami, wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

58 080 zł726 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uwaga: nowa niższa cena - okazja cenowa! tylko 80 zł/1m2 tylko U nas oferta na wyłączność! polecamy państwu kompleks ośmiu działek O pow. OD 672-1500 M2 Z własną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

76 500 zł900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy państwu pięknie położoną działkę budowlaną O pow. OK. 900 M2 położoną W kompleksie ośmiu działek W dzielnicy zielonej góry - racula. Dla przedmiotowych działek wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70 460 zł542 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu ładnie położoną działkę budowlaną 542 m2 W dzielnicy zielonej góry - łężycy ok. 4 km od centrum! wydane warunki zabudowy: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

69 940 zł538 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu ładnie położoną działkę budowlaną 538 m2 W dzielnicy zielonej góry - łężycy ok. 4 km od centrum! wydane warunki zabudowy: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy państwu bardzo ładnie położoną działkę pod budownictwo mieszkaniowe O pow. 600 M2 W dzielnicy zielonej góry - nowy kisielin Z pełnym uzbrojeniem W drodze głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

120 200 zł1 202 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu działkę budowlaną O pow. 1202 M2 W dzielnicy zielonej góry - nowy kisielin Z pełnym uzbrojeniem przy działce oraz udziałem W drodze własnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

55 040 zł688 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uwaga: okazja cenowa! nowa niższa cena tylko 80 zł/1m2 tylko U nas oferta na wyłączność! polecamy państwu kompleks ośmiu działek O pow. OD 672-1500 M2 Z własną drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, Ochla

Ochla,Zielona Góra

205 200 zł17 100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny O pow. 1,71 ha W dzielnicy ochla na obrzeżach zielonej góry. Teren płaski, praktycznie prostokąt o wym. 185x105 m, zaledwie około 150 m od szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70 070 zł539 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu ładnie położoną działkę budowlaną 539 m2 W dzielnicy zielonej góry - łężycy ok. 4 km od centrum! wydane warunki zabudowy: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

145 040 zł4 144 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż - okazja cenowa 35 zł/1m2! Przedstawiamy Państwu ofertę dużej działki o pow. 4144 m2 (rolna rv) z możliwością zabudowy przy ul. Odrzańskiej w Krępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

77 520 zł969 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uwaga: nowa niższa cena! tylko 80 zł/1m2 tylko U nas oferta na wyłączność! polecamy państwu kompleks ośmiu działek O pow. OD 672-1500 M2 Z własną drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

72 900 zł729 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu działkę niezabudowaną pod budownictwo mieszkaniowe W dzielnicy zielonej góry - nowym kisielinie O pow. 729 M2 Z pełnym uzbrojeniem! Polecamy na sprzedaż atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

160 000 zł1 888 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Zielonej Górze, dzielnica Nowy Kisielin. W najbliższe sąsiedztwo stanowi nowy dom, niezabudowane tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną oraz tereny zielone. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

70 300 zł703 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

242 000 zł255 m² 949,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga: nowa niższa cena! grunt inwestycyjny O pow. Łącznej 255 M2 zabudowany dwoma budynkami - mieszkalnym O pow. UŻ. 164 M2 I gospodarczym O pow. UŻ. 79 M2 W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

219 480 zł1 829 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale zlokalizowana działka budowlana O pow. 1829 m2, na osiedlu mazurskim W zielonej górze - pełne media! lokalizacja: osiedle mazurskie - około 5 km do centrum miasta. Dookoła nowe domy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

107 100 zł1 071 m² 100 zł/m²

 

 

 

Racula,Zielona Góra

671 500 zł7 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy państwu pięknie położoną działkę budowlaną O pow. 7900 M2 W dzielnicy zielonej góry - racula idealną dla developera pod budowę domów! lokalizacja: dzielnica Racula oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

133 500 zł1 335 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta blokowana W trakcie realizacji! atrakcynja działka budowlana O pow. 1335 m2, na osiedlu mazurskim W zielonej górze! mega okazja cenowa! lokalizacja: osiedle mazurskie - około 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

112 500 zł1 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uwaga: okazja cenowa - super niska cena tylko 75 zł/1m2! tylko U nas oferta na wyłączność! polecamy państwu kompleks ośmiu działek O pow. OD 672-1500 M2 Z własną drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

850 000 zł10 400 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferujemy państwu doskonale położoną, sąsiadującą Z lasem działkę budowlaną - grunt inwestycyjny O pow. 1 ha 400 M2 W zielonej górze. Osiedle drzonków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

95 000 zł1 448 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana "pod bliźniaka" W drzonkowie Działka budowlana o powierzchni 1.448 mkw o regularnym kształcie (wymiary ok. 41m x 36 m). Działka z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

536 000 zł6 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta idealna dla dewelopera, grunt pod inwestycje na małe osiedle domków! grunt inwestycyjny O pow. 6700 M2 W starym kisielinie na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych! aktualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Groszkowskiego

Jędrzychów,Zielona Góra

3 600 000 zł20 100 m² 179,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu doskonale położony kompleks działek budowlanych - grunt inwestycyjny O pow. 2 ha 100 M2 W zielonej górze oś jędrzychów (uczonych)! oferta kierowana szczególnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Ochla

Ochla,Zielona Góra

90 990 zł1 011 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: nowa niższa cena! okazja cenowa! oferujemy państwu działkę budowlaną wraz ze skrzynką Z prądem O pow. 1011 M2 W zielonej górze - dzielnica ochla niedaleko skansenu! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 000 zł21 500 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna W zielonej górze! Mamy do zaoferowania Państwu przestrzenną działkę inwestycyjną. W sam raz nadającą się pod budowę hali produkcyjnej, hali magazynowej czy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

69 940 zł538 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

143 220 zł1 023 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana O pow. 1023 M2 W dzielnicy zielonej góry - łężycy ok. 7 km od centrum! istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej O pow.1021 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

147 200 zł6 693 m² 21,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż - okazja cenowa tylko 22 zł/1m2! Przedstawiamy Państwu ofertę dużej działki o pow. 6693 m2 (łąka łiv). W sąsiedztwie ogromna posiadłość z pięknym stawem (fosą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

267 000 zł255 m² 1 047,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga: nowa niższa cena jeszcze do negocjacji! grunt inwestycyjny O pow. Łącznej 255 M2 zabudowany dwoma budynkami - mieszkalnym O pow. UŻ. 164 M2 I gospodarczym O pow. UŻ. 79 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Przylep-Józefa Piłsudskiego

Przylep,Zielona Góra

5 940 000 zł108 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zielona Góra, przylep. W ofercie na sprzedaż posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 10,8 ha. Działka przeznaczne pod budownictwo przemysłowe. Wykonane zostały odwierty pod cztery studnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

950 000 zł10 400 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu doskonale położoną, sąsiadującą Z lasem działkę budowlaną - grunt inwestycyjny O pow. 1 ha 400 M2 W zielonej górze. Osiedle drzonków. Działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

661 500 zł1 890 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na os. Zacisze Doskonała lokalizacja - idealna pod obiekty handlowe, usługowe, budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne. Podana cena jest ceną netto. Powierzchnia działki: 1890m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł1 348 m² 163,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w Zielonej Górze, oddalona 5 km od centrum miasta. Uzbrojenie: przy działce kanalizacja, gaz i prąd, woda. Otoczenie: nowe domy jednorodzinne, teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

124 800 zł1 040 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z mediami W zielonej górze - racula O pow. 1040 M2! Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o pow. 1040 m2, kwadrat z pełnym uzbrojeniem, warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

100 800 zł840 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z pełnym uzbrojeniem W zielonej górze - racula O pow. 840 M2! Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana - kwadrat o pow. 840 m2 zlokalizowana w Raculi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł623 m² 401,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna - świetna lokalizacja - działalność nieuciążliwa! Działka położona przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry, z bardzo dogodnym dojazdem i doskonałymi warunkami.