Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra, lubuskie

  • 65 zł/m²
  • 258,54 m²
  • 16 805 zł

Zdjęcie

Agnieszka Urbańs...

Skontaktuj się

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

65 zł/m²

258,54 m²

16 805 zł

Lokal handlowy Zielona Góra

Zaktualizowane: 14 maja 2026

65 zł/m² 258,54 m² 16 805 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

Parking:

garaż

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

obiekt biurowo-handlowo-usługowy

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 16 805 zł (65 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 258,54 m², 4 pomieszczenia; stan: do wykończenia
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy; rok budowy: 1980
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: TERRA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: TER11674

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja bezpośrednio przy trzech największych osiedlach mieszkaniowych miasta.

Gabinety lekarskie, sklep spożywczy, sklep specjalistyczny, restauracja, biura - każdą z tych funkcji można tutaj z powodzeniem zrealizować! Wysokość pomieszczeń - 4,15 m.

Łatwo dostępny bezpłatny parking na kilkanaście samochodów bezpośrednio przy witrynach lokalu. (...)

Agent

Agnieszka Urbańska

507 182...

507 182 577

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 182...

507 182 577

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została