Lokal użytkowy, ul. Zjednoczenia

Zjednoczenia, Zielona Góra, lubuskie

  • 55 zł/m²
  • 65 m²
  • 3 575 zł

Zdjęcie

Joanna Chmielews...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Zjednoczenia

Zjednoczenia, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

55 zł/m²

65 m²

3 575 zł

Lokal użytkowy, ul. Zjednoczenia

Zaktualizowane: 18 maja 2026

55 zł/m² 65 m² 3 575 zł

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 575 zł (55 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka lokalu: 65 m², 3 pomieszczenia; stan: do odświeżenia
  •   wejście z klatki schodowej
  • Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 7 150 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: inne
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Lotus Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 167

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro 65 m | 3 pomieszczenia | Zielona Góra | media w cenie | minimum 1 rok

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na wynajem lokal biurowy o łącznej powierzchni około 65 m, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku na terenie przedsiębiorstwa handlowego w Zielonej Górze, w pobliżu Trasy Północnej.

Układ pomieszczeń:
* 1 pomieszczenie ok. 30 m,
* 2 pomieszczenia po ok. 15 m,
* 3 pomieszczenie ok 12 m
* hol. (...)

Agent

Joanna Chmielewska-Mazur

576 194...

576 194 841

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Chmielewska-Mazur

576 194...

576 194 841

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.