Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Dworcowa, Zielona Góra, lubuskie

  • 31,25 zł/m²
  • 480 m²
  • 15 000 zł

Zdjęcie

Andrzej Kraś

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Dworcowa, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

31,25 zł/m²

480 m²

15 000 zł

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

31,25 zł/m² 480 m² 15 000 zł

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
16

Pomieszczenia:

16

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 15 000 zł (31,25 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 480 m², 16 pomieszczeń, 4 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   , lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro /2, wielopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1906
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zabytkowa willa przy ul. Dworcowej 33 w Zielonej Górze
480 m2 powierzchni w historycznym budynku z wyjątkowym potencjałem
Do wynajęcia lub na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Dworcowej 33 w Zielonej Górze - zabytkowa willa z początku XX wieku, objęta ochroną konserwatorską, wyróżniająca się elegancką architekturą, dużą powierzchnią oraz doskonałą lokalizacją w centrum miasta. (...)

Agent

Andrzej Kraś

609 542...

609 542 827

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

609 542...

609 542 827

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości