dowolna

Lokale handlowo-usługowe Zielona Góra - Baza ogłoszeń najmu i kupna

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

69 zł/m²213 m² 14 697 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego Lokalu o powierzchni całkowitej 213m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118,90 m² 5 878,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży lokal użytkowy z witryną, z bezpośrednim wejściem z ulicy, w centrum miasta, nieopodal Polmosu. Na powierzchni 118,9 m2 rozmieszczono 5.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²100,81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym piętrze w kamienicy przy deptaku. Lokal składa się z 2 sal sprzedaży (53m2 , 20m2) biura (15m2) łazienki z toaletą (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²164,67 m² 5 671 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²49,60 m² 4 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową okazję biznesową - nowoczesny lokal usługowy usytuowany w sercu miasta, w prestiżowym pasażu handlowym. To idealne miejsce na rozwinięcie swojej działalności, które.

Szczegóły ogłoszenia

440 050 zł88,01 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność wraz z udziałem w gruncie w centrum handlowym Meteor. Oferowany lokal jest dwupoziomowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²9,93 m² 298 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowo-magazynowy o powierzchni 9,93 m2, zlokalizowany w Zielonej Górze , przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Zielona Góra,lubuskie

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W platinum house! Lokale biurowo-usługowe do wynajęcia - Zielona Góra, ul. Dekoracyjna Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

891 100 zł133 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 133m2 zlokalizowany przy Alei Woj. Polskiego w kompleksie lokali w słynnym zielonogórskim mrowisku. Proponowany lokal jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

58,66 zł/m²90,35 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze o pow. 90,35m2 jest obecnie przystosowany do prowadzenia usług kosmetycznych i fryzjerskich. Walory lokalu: - doskonała lokalizacja w nowoczesnym budynku apartamentowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

65 zł/m²259 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja bezpośrednio przy trzech największych osiedlach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestronnego, nowoczesnego lokalu w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentowana oferta obejmuje wynajem atrakcyjnego lokalu o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dostępny od 1 grudnia 2024r. Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo- magazynowy o powierzchni 60m2 na który składają się 3 pomieszczenia: 1- o powierzchni ok. 18m2, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²20 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Małe magazyny do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia magazynowe o powierzchni od 15-80 m2. Pomieszczenia socjalne znajdują się w częściach wspólnych kompleksu. Kwota najmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

56,87 zł/m²211 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek użytkowy do wynajęcia! Przychodnia, gabinety lekarskie! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego, zlokalizowanego w północnej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

23,60 zł/m²250 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie magazynowe z biurami 250 m2! Prezentujemy do wynajęcia obiekt o łącznej powierzchni ok. 250 m2, położony na parterze i I piętrze budynku zlokalizowanego w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

31,23 zł/m²192 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 192 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na II piętrze budynku poza ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z: > 5 pokoi biurowych (trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

41,45 zł/m²65 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 2-pok. z aneksem i łazienką Przedstawiamy do wynajmu lokal o powierzchni ok. 65 m2, położony na I piętrze budynku w zachodniej części miasta. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,87 zł/m²548 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal 550 m2 w centrum miasta. Oferta wynajmu lokalu położonego na I i II piętrze nowoczesnego budynku z halą garażową oraz windą. W pomieszczeniach klimatyzacja. Podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Media w cenie! Lokal biurowy do wynajęcia! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni ok. 40 m2, położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 4 pomieszczeń. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Konstytucji 3 Maja

Centrum,Zielona Góra

1 490 000 zł257 m² 5 797,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek przy Al. Konstytucji 3 Maja na sprzedaż! Na sprzedaż budynek o charakterze biurowo-usługowym, położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji miasta - Al.Konstytucji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

18 zł/m²299 m² 5 384 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Magazyn do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy położony nieopodal centrum miasta. Hala posiada bramę wjazdową. Na podaną powierzchnię ok. 300 m2 składają się magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

33,75 zł/m²800 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość z własnym parkingiem w centrum! Oferujemy do wynajęcia niezależny budynek o powierzchni ok. 800 m2, położony na działce ok. 700 m2 w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²224 m² 4 473 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal użytkowy 223,63 m2 do wynajęcia! Lokal dostępny od zaraz! Oferujemy do najmu lokal biurowy o łącznej powierzchni 223,63 m2, położony na parterze i I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,61 zł/m²138 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na parterze z parkingiem! Dostępny od zaraz! Do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 138 m2 wraz z ogrodzonym placem, który może pełnić funkcję zamkniętego parkingu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,09 zł/m²110 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 110 m2 w centrum miasta! Oferta wynajmu lokalu, położonego na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 3 przestronnych pomieszczeń biurowych oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego lokalu usługowego o powierzchni całkowitej 110m2. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

413 280 zł48 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla biura Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 48m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego przy ul. Waszczyka 1D Proponowany lokal jest idealnym miejscem do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

27,04 zł/m²311 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewany magazyn w strefie przemysłowej! Magazyn do wynajęcia! Oferujemy do najmu magazyn 310,6 m2 z pomieszczeniami biurowymi, położony w północnej części miasta. Na powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35 zł/m²135 m² 4 739 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni 135,40 m2, zlokalizowany na parterze budynku. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego, magazynu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,13 zł/m²103 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy 103 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o łącznej powierzchni 103 m2. Lokal składa się z sali głównej, pomieszczenia magazynowego/biura, przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42,41 zł/m²26 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Media w cenie! Lokal użytkowy do wynajęcia! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni ok. 26 m2, położony w przyziemiu budynku biurowo-usługowego. W pomieszczeniu zamontowana umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

369 000 zł23 m² 15 816,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 97m2 w skład których wchodzi: sala sprzedaży na parterze: 60m2 na piętrze: 37m2 stanowiące zaplecze socjalne oraz wc Koszty utrzymania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²48 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 48m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 1D Proponowany lokal jest idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przeszklony lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w zadbanym budynku mieszkalno-usługowym. Doskonała ekspozycja, duże witryny. Osiedle na którym znajduje się wiele atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 150 m2 w centrum zg obok urzedu marszałkowskiego .Obecnie jest w nim prowadzona działalność handlowa , lokal do wynajecia od 1.03.26. wiecej informacji telefonicznie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,45 zł/m²47 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze! Handel, gastronomia, usługi! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 47 m2. Składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

53,60 zł/m²97 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

W pełni przygotowany do pracy lokal biurowy na ul. Jedności. Klimatyzacja w każdym z pomieszczeń, pełne wyposażenie. Dostępny od zaraz. Lokal posiada monitoring oraz alarm. Lokal do.