dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Zielona Góra - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Kraljevska

Przyjaźni,Zielona Góra

939 000 zł282 m² 3 323,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr III/2025 na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

1 440 000 zł144 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas. Oferta na wyłączność! Zapraszam Agentów do współpracy. Zielona Nieruchomości przedstawia ofertę lokalu na sprzedaż, położonego w Zielonej Górze, ul. Godlewskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł28 m² 12 589,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal W centrum, deptak. Przedstawiamy na sprzedaż lokal niemieszkalny znajdujący się na drugim piętrze w estetycznej kamienicy w samym centrum Zielonej Góry. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Zawada,Zielona Góra

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Centrum,Zielona Góra

2 490 000 zł1 000 m² 2 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Marzysz o atrakcyjnej inwestycji, która przynosi wysokie zyski i systematycznie zyskuje na wartości? Ta oferta jest dla Ciebie! Jeśli posiadasz inną nieruchomość i rozważasz jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Tysiąclecia,Zielona Góra

429 000 zł59 m² 7 322,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu z możliwością przekształcenia na lokal usługowy z witryną (wejście od głównej ulicy). Okolice Parku Tysiąclecia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

710 000 zł102 m² 6 995,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszamy Państwa na ulicę Jedności w Zielonej Górze. Właśnie w tym miejscu, (notabene, - jednym z najlepiej skomunikowanych - ścisłe centrum) zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

495 000 zł24 m² 20 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy W prestiżowej lokalizacji - 35 lat na rynku! ldk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 24 m , usytuowany w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

299 000 zł27 m² 10 912,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż kameralny, wyremontowany, estetyczny lokal o powierzchni 27,4 m , położony na parterze kamienicy. Lokal idealnie nadaje się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kraljevska

Przyjaźni,Zielona Góra

1 056 000 zł282 m² 3 738,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł33 m² 7 566,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 33,04 mkw położony w ścisłym centrum Zielonej Góry w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Lokal położony w podpiwniczeniu, posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł102 m² 7 379,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

8 900 000 zł2 438 m² 3 650,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowane w Zielonej Górze. Nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni 1.020 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

599 000 zł54 m² 11 154,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal W samym centrum przy głównej ulicy W samym centrum zielonej góry! Mam do zaoferowania lokal użytkowy mieszący się w centrum Zielonej Góry. Na przeciwko lokalu znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Sulechowska

Centrum,Zielona Góra

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do nabycia dochodowego lokalu gastronomicznego z własnym ogrodem po generalnym remoncie! Lokal, o powierzchni 40 m2, znajduje się w Zielonej Górze cieszy się uznaniem klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kraljevska

Przyjaźni,Zielona Góra

1 173 000 zł282 m² 4 152,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż prawa do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kożuchowska

Jędrzychów,Zielona Góra

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działający biznes gotowy do przejęcia Lokal użytkowy o powierzchni około 104 m2 ( plus piwnica około 20m) położony w budynku przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

220 000 zł36 m² 6 145,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mały lokal przy głównej arterii miasta. Lokal handlowo - usługowy położony w przyziemiu kamienicy w ścisłym centrum miasta; dobrze wyeksponowany, przy ciągu pieszym, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Niepodległości

Centrum,Zielona Góra

380 000 zł97 m² 3 910,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży w chf Nieruchomości. Przedmiotowy lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta Zielona Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

650 000 zł87 m² 7 453,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedane! :) Inwestycja lub na potrzeby własnej firmy. Lokal biurowy położonego w nowoczesnym biurowcu, oferujący nie tylko wygodne miejsce pracy, ale także prestiż wynikający z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

869 000 zł84 m² 10 287,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena, dobra inwestycja! Lokal gastronomiczny ze stabilnym najemcą! Umowa najmu zawarta na 3 lata z możliwością przedłużenia. Doskonale prosperująca piwiarnia z piwem kraftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

650 000 zł89 m² 7 287 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego Lokalu położonego przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 48 w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

419 000 zł70 m² 6 002,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum miasta deptak ul. Kupiecka Oferujemy Państwu urocze mieszkanie zlokalizowane na 1 pietrze w przepięknej kamienicy w samym sercu miasta, budynek po renowacji wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

3 900 000 zł1 776 m² 2 195,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w doskonałej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż budynek parterowy o przeznaczeniu komercyjnym, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

680 000 zł82 m² 8 312,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy blisko ścisłego centrum zielonej góry. Lokal użytkowy o powierzchni 81,80 mkw położony na parterze kamienicy, posiadający trzy witryny wyeksponowane na ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Centrum,Zielona Góra

1 300 000 zł270 m² 4 814,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek użytkowy z lokalem handlowo-usługowym na parterze i lokalami biurowymi na I i II piętrze. Budynek przebudowany w 2000 roku z 1 miejscem parkingowym, położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kożuchowska

Jędrzychów,Zielona Góra

1 300 000 zł104 m² 12 500 zł/m²

 

 

 

Centrum,Zielona Góra

699 000 zł89 m² 7 836,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

14 200 000 zł12 103 m² 1 173,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjno-magazynowa, położona w zielonogórskiej strefie przemysłowej. Obiekt składa się z czterech naw o wymiarach 169m x 18m i wysokości liczonej do pasa dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Zielona Góra

790 000 zł87 m² 9 058,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę zakupu, idealnego dla Twojej firmy, lokalu biurowego położonego w nowoczesnym biurowcu. Ten przestronny lokal oferuje nie tylko wygodne miejsce pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

829 000 zł119 m² 6 948,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ofertę sprzedaży stanowią dwa niezależne lokale oferowane w pakiecie, o łącznej powierzchni 119m2 usytuowane w wyremontowanej kamienicy blisko centrum miasta. Oba lokale usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

14 700 000 zł2 127 m² 6 911,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować budynek handlowo - usługowy topaz, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Zielona Góra. Świetne wyeksponowanie, położenie przy głównej, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

109 000 zł20 m² 5 541,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 19,67m2 położony w kompleksie lokali przy ulicy Strumykowej. Lokal idealny na prowadzenie gabinetu kosmetycznego, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

729 000 zł124 m² 5 888,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* rezerwacja * Niecałe 5 900zł/m2! Samo Centrum Miasta. Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego Lokalu przy ul. Jedności 24 w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Winnica,Zielona Góra

204 050 zł37 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony blisko centrum miasta Lokal o powierzchni 37,10 mkw składający się z głównego pomieszczenia, zaplecza, pomieszczenia magazynowego i łazienki (toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Centrum,Zielona Góra

1 100 000 zł84 m² 13 157,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonała inwestycja! Lokal gastronomiczny ze stabilnym najemcą! Umowa najmu zawarta na 3 lata z możliwością przedłużenia. Doskonale prosperująca piwiarnia z piwem kraftowym. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Zielona Góra

399 000 zł63 m² 6 297,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze - W sąsiedztwie centrum- ul. Dąbrowskiego! mieszkanie 3 pokojowe - składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

550 000 zł32 m² 16 923,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na zielonogórskim deptaku! Lokal o pow. 32,5 m2 położony jest na parterze w 2-piętrowej kamienicy. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ciągu pieszego. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Naftowa

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł514 m² 2 526,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Magazyn przy ul. Naftowej na sprzedaż! Działka zabudowana magazynem na sprzedaż! Tylko u nas! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,0790 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

-Nieruchomości proponuje na sprzedaż lokal handlowy z całym wyposażeniem. Położony w ścisłym centrum Zielonej Góry (150 m od ratusza) Lokal dwuoziomowy o łącznej pow. 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

129 000 zł20 m² 6 558,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij