dowolna

Lokale w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

144 000 zł60 m² 2 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal 60 mkw. - w centrum miasta Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal biurowy o pow. ok. 60 mkw. usytuowany na II piętrze w biurowcu w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości krawiecka 4 poleca do wynajęcia lokal usługowy nadający się idealnie na pub itp. lokal mieści się w samym centrum Zielonej Góry - deptak. Niewielkim nakładem można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł140 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 140 m2 na nowym osiedlu mieszkaniowym w Zielonej Górze do sprzedaży. Lokal usytuowany w bloku, na parterze z podjazdem dla niepełnosprawnych w przemysłowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24 zł/m²140 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 w Zielonej Górze poleca do wynajęcia od 01.06.2017r. atrakcyjny lokal biurowy w ścisłym centrum Zielonej Góry. Lokal o łącznej powierzchni ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

600 000 zł536 m² 1 119,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom z budynkiem gospodarczym w Jędrzychowie do sprzedaży. Nieruchomość położona na działce o pow. 818 m2, dom piętrowy o pow. 226 m2, budynek usługowy o pow. 310,40 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

8,06 zł/m²310 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowy o pow. 310 m2 w Jędrzychowie do wynajęcia. Usytuowany na działce o pow. 818 m2, w budynku parterowym. Obiekt składa się z kilku pomieszczeń. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

27,14 zł/m²70 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o pow. 70 m2 na Deptaku w Zielonej Górze do wynajęcia. Prezentujemy nieruchomość położoną w bardzo dobrej lokalizacji w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o pow. 60 m2, na Starym Rynku w Zielonej Górze do sprzedaży. Nieruchomość usytuowana w najlepszej lokalizacji, w samym sercu miasta, przy głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

35 zł/m²64 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 64 m2 przy głównej ulicy w centrum Zielonej Góry do wynajęcia. Lokal położony w super lokalizacji, w ruchliwym miejscu, w podziemiu, widoczny z ulicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²185 m² 4 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo-magazynowy w centrum Zielonej Góry do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: część biurowa o pow. ok. 185 m2, parter: pow. ok. 72 m2: 2 pokoje biurowe (ok. 20 m2, ok. 13 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

28,57 zł/m²56 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 56 m2 w samym sercu miasta przy ul. Kupieckiej w Zielonej Górze do wynajęcia. Lokal położony w niskiej kamienicy, na I piętrze w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 poleca na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, bez czynszowy lokal biurowo - mieszkalny na 1 piętrze kamienicy w ścisłym śródmieściu Zielonej Góry. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

8 zł/m²700 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala produkcyjno-biurowa o pow. 700 m2 pod Zieloną Górą, w zachodniej części - do wynajęcia. Obiekt usytuowany na dużej działce z placem manewrowym i dojazdem dla tirów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

51,43 zł/m²7 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pokój biurowy o pow. 7,3m2 w samym centrum Zielonej Góry. Lokal usytuowany na parterze nowoczesnego budynku usługowo - biurowego. Biuro w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²96 m² 1 922 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Zielonej Górze w strefie usługowej, składający się z 2 pomieszczeń o powierzchni ok. 67,7 m2 i 28,4 m2, położony na 1 piętrze. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,15 zł/m²13 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy położony blisko centrum Zielonej Góry, przy głównej ulicy. Lokal znajduje się na I piętrze budynku usługowo-biurowego, do dyspozycji najemców również toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

16 zł/m²75 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal magazynowo - biurowy o pow. 75 m2 w centrum Zielonej Góry do wynajęcia. Obiekt składa się z części magazynowej o pow. 75 m2 (wymiary: 9,40 x 8 m). Do magazynu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2,50 zł/m²1 000 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Plac do składowania o pow. 1000 m2 ogrodzony, monitorowany i chroniony całodobowo do wynajęcia W zielonej górze. Teren znajduje się w mieście, przy głównej ulicy, poza centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

78 300 zł29 m² 2 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal biurowy w centrum Zielonej Góry (ul. Bohaterów Westerplatte), o powierzchni 28,6 m2. Lokal znajduje się na piątym piętrze ocieplonego biurowca. Korytarz i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica, pow. ok. 300 m2 W centrum miasta w Zielonej Górze do sprzedaży. Budynek położony na działce o pow. 120 m2 idealnie nadaje się na prowadzenie działaności, na biura, lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z dużym parkingiem, o pow 45 m2, w Nowej Galerii Handlowej przy ul. Rzeźniczaka w Zielonej Góry. Lokal znajduje się na parterze i posiada duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

15,27 zł/m²131 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia drugie i trzecie piętro kamienicy zlokalizowanej na zielonogórskim deptaku. Na II piętrze rozplanowano: mniejszy pokój mogący służyć jako np. sekretariat, dużą, główną salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

4 379 950 zł813 m² 5 387,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek na dużej działce W centrum zielonej góry! idealny na siedzibę firmy. Oferujemy na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek usługowo-biurowy, położony w centrum Zielonej Góry, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy o pow. 80 m2 w pobliżu ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze do wynajęcia. Obiekt składa się z powierzchni magazynowej i powierzchni biurowej m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

46,15 zł/m²104 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 104 m2 w centrum, przy głównej ulicy w Zielonej Górze. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia, magazynu, pomieszczenia socjalnego i wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²111 m² 5 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo - usługowy na parterze prestiżowego, odrestaurowanego biurowca w centrum Zielonej Góry. Lokal o łącznej powierzchni 110,75m2 składa się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

108 000 zł27 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 27 m2 W centrum Zielonej Góry do sprzedaży. Lokal usytuowany w niskiej kamienicy, na parterze, w widocznym i przejściowym miejsu. Aktualnie lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

15 zł/m²1 720 m² 25 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia od 01.12.2018 r. hala magazynowo - przemysłowa z częścią biurowo - socjalną w Zielonej Górze. Powierzchnia: 1720m2 (w tym część biurowo - socjalna ok.40m2) Wysokość: 6m - 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Chynów

Chynów,Zielona Góra

600 000 zł130 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż przestronny obiekt handlowo - usługowy składający się z 2 lokali o łącznej powierzchni ok. 130m2. Lokale usytuowane są na parterze jednokondygnacyjnego budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24 zł/m²180 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia od 01.12.2018 r. obiekt magazynowy z częścią biurowo - socjalną w Zielonej Górze. Powierzchnia całkowita: 180m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze budynku magazynowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²634 m² 19 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo - usługowy na II piętrze prestiżowego, odrestaurowanego biurowca w centrum Zielonej Góry. Lokal typu open space, o łącznej powierzchni ok. 634m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

34,52 zł/m²42 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 42 m2 w pobliżu szpitala w Zielonej Górze do wynajęcia. Lokal usytuowany w niskim budynku, na parterze. Lokal składa się z 1 powierzchni, małej wnęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 poleca bardzo atrakcyjny lokal usługowo - handlowo - biurowy do wynajęcia. Lokal umiejscowiony jest na parterze i I piętrze zadbanej kamieniczki w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy W ścisłym centrum zielonej góry, przy głównej ulicy! Lokal o pow. 50 m2 znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku usługowo-mieszkalnym, na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²230 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 230 m2 w nowej Galerii Handlowej w Zielonej Górze do wynajęcia. Lokal na I piętrze, o wysokim standardzie wykończenia, gotowy do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 Zielona Góra oferuje do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy usytuowany na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

960 000 zł134 m² 7 164,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 poleca do zakupu budynek handlowo - usługowy w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek o łącznej powierzchni 136m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 200 m2 w przyziemiu nowego budynku w samym centrum Zielonej Góry do wynajęcia. Lokal składa się z przestronnej sali sprzedażowej z oknami, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

11 zł/m²100 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Poleca do wynajęcia magazyn o powierzchni 100 m2. Magazyn o wys. 3,8 m, z dużą bramą i placem manewrowym przed budynkiem. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Zielona Góra

28 zł/m²215 m² 6 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia kompleks pokoi biurowych o pow. 215 m2 na parterze zadbanego obiektu biurowo - magazynowego w Zielonej Górze. Lokal składa się z dużego biura typu open space, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

87,50 zł/m²16 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia mały lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Zielonej Góry. Lokal o pow. 16m2 z witryną, na parterze kamienicy przy jednej z uliczek prowadzącej na deptak. Lokal.