dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Zielona Góra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

47 zł/m²66 m² 3 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy w budynku z windą do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajmu lokal użytkowy, położony na II piętrze budynku biurowo-usługowego w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²325 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt komercyjny handlowo-usługowy, parter, witryny, parking. Przedstawiamy do wynajęcia obiekt usługowo handlowy o łącznej powierzchni 324,72 m2. Lokal składa się z hali wystawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia wyjątkowy, przeszklony lokal biurowy. Lokal znajduje się w zadbanym, estetycznym budynku poza centrum miasta. Na pow. 55 m2 rozmieszczono trzy pomieszczenia biurowe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

37,04 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na parterze! parking! media W cenie! Do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na parterze budynku. Na powierzchni ok. 68 mkw. znajdują się 3 pokoje biurowe, toaleta oraz magazyn. Rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

18,50 zł/m²110 m² 2 035 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal warsztatowy, magazyn 110 mkw.! do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 110 mkw. położony na parterze nieopodal centrum miasta w kompleksie budynków biurowych, usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal W centrum Z umywalką - media w cenie atrakcyjna lokalizacja, do wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na pierwszym piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

46,24 zł/m²35 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 pomieszczenia przechodnie Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na wysokim parterze biurowca położonego w niedalekiej odległości od centrum miasta. Lokal składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Centrum,Zielona Góra

65,57 zł/m²111 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy Z parkingiem przed witryną. Lista zalet: 1. Niezależne wejście wprost z ulicy. 2. Charakterystyczny, wyeksponowany punkt. 3. Duże natężenie ruchu. 4. Biura, urzędy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

37,09 zł/m²67 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 67 m2 w cenie 2.500 zł netto z mediami! Atrakcyjna oferta! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku biurowo-usługowego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,64 zł/m²49 m² 1 897 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Media w cenie najmu! 3 pokoje biurowe! Oferujemy do wynajmu lokal biurowy o łącznej powierzchni 49,1 m2, składający się z trzech pokoi o powierzchniach: 9,10 m2, 14,90 m2 oraz 25,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Zielona Góra

40 zł/m²24 m² 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

O f E R T A Z A R E Z E R W O W A N A małe komfortowe biuro dla twojej firmy Lokal biurowy na I piętrze, położony w biurowcu zlokalizowanym jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

17,24 zł/m²116 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn 116 m2 do wynajęcia! Oferujemy do najmu pomieszczenie magazynowe o powierzchni 116 m2. Do lokalu prowadzą 3 bramy wjazdowe (2,5m x 2,8m). Wysokość pomieszczenia od 2,7 m -3,2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

39,60 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal, dwa pokoje, winda! Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowy lokal użytkowy o łącznej pow. 27,8 m2 znajdujący się na 4 piętrze w budynku z windą. Z uwagi na dostęp do ujęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

30 zł/m²45 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Klimatyczny lokal W centrum Do wynajęcia klimatyczny, umeblowany lokal usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal o pow. 45 m2 składa się z otwartej sali oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy W lofcie-ul. Fabryczna Lokal o pow. 180m2 położony na parterze budynku przy ul. Fabrycznej. Możliwość prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²210 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal biurowy w świetnej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nieruchomość położoną nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

45 zł/m²83 m² 3 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale biurowe w stylowej kamienicy! Wolne od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni 83,17 m2 położone w zabytkowej, stylowej kamienicy z windą. Budynek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

53,80 zł/m²93 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parter, centrum do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjny, odnowiony lokal położony w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń/biur, recepcji/holu, korytarza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

37,04 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, centrum, parking, media W cenie Przedstawiamy do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 40 m2. Lokal znajduje się na I piętrze w niskim budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zimna

Zielona Góra,lubuskie

53,13 zł/m²75 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 75 M2, miejsce parkingowe, media W cenie. Do wynajęcia lokale biurowe znajdujące się na II piętrze w biurowcu przy ulicy Zimnej 1, w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zimna

Zielona Góra,lubuskie

53,13 zł/m²15 m² 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenia biurowe 15 M2, miejsce parkingowe, media W cenie. Do wynajęcia lokale biurowe znajdujące się na II piętrze w biurowcu przy ulicy Zimnej 1, w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

23,81 zł/m²63 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w budynku wolnostojącym z własnym parkingiem, 3 min. od trasy wylotowej z miasta / 10 min do Centrum. Lokal bez barier architektonicznych, idealny pod działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Media w cenie! Lokal biurowy do wynajęcia! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni ok. 40 m2, położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 3 pomieszczeń. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²73 m² 4 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 73,38m2 zlokalizowany w bryle nowo wybudowanego apartamentowca przy ul. Moniuszki 9 (wejście od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²50 m² 2 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biura, media W cenie, wysoki standard! Dostępny estetyczny lokal biurowy o pow. 50,5 mkw., usytuowany w biurowcu w części przemysłowej Zielonej Góry. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45,44 zł/m²53 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 52,82 m2 w cenie 2.400 zł netto z mediami! Atrakcyjna oferta! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku biurowo-usługowego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²245 m² 14 707 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe w stylu loftowym! Przedstawiamy do wynajęcia powierzchnie biurowe wykończone w wysokim standardzie. Lokal posiada powierzchnię ok. 245 m2 i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,67 zł/m²15 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter W ścisłym centrum Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 15 mkw., usytuowany na parterze w samym centrum Zielonej Góry - na deptaku. Lokal stanowi jedno pomieszczenie. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

82,86 zł/m²35 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy Z umywalką - media w cenie atrakcyjna lokalizacja, do wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na pierwszym piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

43,02 zł/m²67 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 67 m2 w cenie 2.900 zł netto z mediami! Atrakcyjna oferta! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku biurowo-usługowego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,03 zł/m²62 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy parter, parking! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 62 m2. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada niezależne wejście. Atutem nieruchomości jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

30 zł/m²45 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Umeblowany lokal biurowy do wynajęcia Przedstawiamy lokal biurowy usytuowany w centrum miasta. Na pow. 45 mkw. rozmieszczono 2 pokoje biurowe, przechodnie. Toaleta dostępna na korytarzu. Meble widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²280 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy 280 m2 do wynajęcia! Oferujemy do najmu lokal użytkowy o łącznej powierzchni 279,48 m2, położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,35 zł/m²460 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy 400 + 60 m2 piwnica. Działka o powierzchni 1150 m2. Ogrzewanie własne , lokal dobrze ocieplony. Dostępność do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

40 zł/m²657 m² 26 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu budynek biurowy o podwyższonym standardzie w samym centrum miasta. Nieruchomości stanowi powierzchnię 657 m2 w i składa się z IV kondygnacji Parter:hol, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zjednoczenia

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 166 m2. Zlokalizowane są na pierwszym piętrze budynku, znajdującego się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

53,33 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na parterze z parkingiem! 2000 zł netto + media Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 37,5 m2, położony na parterze budynku! Przed obiektem dostępny parking! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wazów,Zielona Góra

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta zablokowana! Budynek handlowo - usługowy, idealny na prowadzenie firmy handlowej lub działalności o profilu biurowym zlokalizowany przy ul. Podgórnej. Układ pomieszczeń: sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

36,58 zł/m²219 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal/kamienica Z parkingiem! Przepiękna historyczna kamienica z 1813r. znajdująca się przy ul. Krasickiego 25, na zboczu Parku Piastowskiego. Pierwotnie Dom Winiarski Winklera wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²142 m² 5 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal na parterze, parking. Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 141,60 mkw. Lokal składa się z recepcji/holu, 7 klimatyzowanych pokoi, aneksu kuchennego, 2 toalet, korytarza.