dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Zielona Góra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,10 zł/m²42 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia W centrum miasta Do wynajęcia nowoczesny, estetyczny lokal usytuowany na I piętrze w dobrze wyeksponowanym budynku w centrum miasta. Możliwość umieszczenia reklamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44 zł/m²24 m² 1 056 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, dwa pokoje, węzeł sanitarny, parking! Do wynajęcia lokal znajdujący się na parterze w biurowcu. Dwa pokoje, 2x 12 m2, każdy z węzłem sanitarnym (umywalka, prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

100 zł/m²77 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o powierzchni 77m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokal położony jest na prężnie rozwijającym się osiedlu na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

100 zł/m²55 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokal położony jest na prężnie rozwijającym się osiedlu na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²21 m² 1 054 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale biurowe w stylowej kamienicy! Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,07 m2 położony w zabytkowej, stylowej kamienicy z windą. Pomieszczenie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osadnicza

Zawada,Zielona Góra

20 zł/m²1 800 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu użytkowego położonego w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 31. Lokal ma powierzchnię 1800 m2, na która składają się sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

37,08 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia - kameralny lokal użytkowy W centrum zielonej góry. Niezależny lokal o powierzchni 40,45 mkw składający się z dwóch pokoi o metrażach 11,07 mkw i 15,48 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,03 zł/m²62 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy parter, parking! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 62 m2. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada niezależne wejście. Atutem nieruchomości jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

40,27 zł/m²56 m² 2 255 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 56,38m2 zlokalizowany w bryle apartamentowca przy ul. Moniuszki 18 (viniarnia) Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

28,50 zł/m²52 m² 1 471 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego pomieszczenia z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²36 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

68 zł/m²137 m² 9 311 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem nowy lokal użytkowy w nowoczesnym budynku w Galerii arpio na osiedlu Zacisze (parking przy Lidlu). Budynek z windą, z dwoma wejściami na domofon. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,40 zł/m²408 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Magazyn z rampą oraz placem 1500 m2! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia magazyn wraz z pomieszczeniami biurowymi oraz placem 1500 m2. Teren ogrodzony, plac utwardzony. Wejście z rampy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²900 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Reprezentacyjny lokal w czteropiętrowym budynku usytuowanym w centrum miasta, położonym przy jednej z głównych ulic. 2 niższe kondygnacje to lokale handlowo usługowe, 2 wyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

42 zł/m²83 m² 3 503 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w urokliwym i nowoczesnym centrum Zacisze Park. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo dogodna ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chemiczna

Zielona Góra,lubuskie

45 zł/m²90 m² 4 032 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w biurowcu przy ulicy chemicznej 5 w zielonej górze Więcej informacji dostępnych pod numerem telefonu. Lokal 89,61 mkw składa dwóch pokoi położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,03 zł/m²62 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze 62m2 z parkingiem! Prezentujemy lokal położony w świetnej lokalizacji nieopodal centrum miasta! Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe. Możliwość umieszczenia reklamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal open space 250 m2 w centrum miasta. Oferta wynajmu lokalu położonego na I piętrze nowoczesnego budynku z halą garażową oraz windą. W pomieszczeniach klimatyzacja. Podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, centrum, parter! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze kamienicy w centrum Zielonej Góry. Lokal z własnym, niezależnym wejściem wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Przylep,Zielona Góra

30,53 zł/m²131 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal biurowy w Zielonej Górze-Przylep. Komfortowy lokal biurowy, znajdujący się na parterze biurowca zlokalizowanego w strefie przemysłowej miasta. Przy budynku duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media W cenie najmu Lokal biurowo-usługowy w centrum Zielonej Góry. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Pomieszczenie o powierzchni 25 m2 wykończono w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kupiecka

Zielona Góra,lubuskie

67,59 zł/m²67 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia - lokal użytkowy W ścisłym centrum zieloej góry Lokal użytkowy o powierzchni 66,58 mkw położony na parterze w odrestaurowanej kamienicy z bezpośrednim, niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal o powierzchni 20m2, który znajduje się w kamienicy przy ul. Moniuszki 39 w Zielonej Górze. Do centrum miasta 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

33,27 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 54 m2. Obiekt zlokalizowany w północnej części miasta, z dogodnym dojazdem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

41,38 zł/m²12 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do najmu Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na wysokim parterze biurowca położonego w niedalekiej odległości od centrum miasta. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

25 zł/m²63 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na parterze Z parkingiem Oferujemy do wynajęcia ogrzewany, przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 63 m2 znajdujący się na parterze budynku. Lokal doświetlony światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

48,86 zł/m²31 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mały lokal przy zielonogórskiej starówce. Masz pomysł na mały biznes? Zacznij w miejscu, które zagwarantuje sukces! Wyeksponowana, łatwo dostępna lokalizacja z parkingiem miejskim przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Przyjaźni,Zielona Góra

45 zł/m²78 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o doskonale wyeksponowanej lokalizacji. - jedna z najbardziej ruchliwych ulic Zielonej Góry - ul. Stefana Wyszyńskiego - obszerny parking przed samym lokalem - łatwy, czytelny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy, media i parking W cenie najmu! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30 m2. Lokal znajduje się na parterze budynku. Dwa wejścia z korytarza budynku oraz niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

47,92 zł/m²63 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na parterze w centrum miasta! Oferujemy do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62,6 m2, położony na parterze budynku w centrum miasta. Lokal świetnie wyeksponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

21,84 zł/m²188 m² 4 106 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala 188 m2 do wynajęcia! Do wynajęcia od zaraz magazyn o powierzchni 188 m2, położony w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do magazynu prowadzi brama wjazdowa. Teren posesji ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wysoki standard! lokal Z halą garażową! Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjny lokal o łącznej powierzchni ok. 250 mkw. Lokal zajmuje I piętro nowoczesnego i reprezentacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20,83 zł/m²240 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Budynek W centrum miasta! okazja! Do wynajęcia lokal znajdujący się w samym centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzi: piwnica, parter o pow. 60 mkw. z dużą witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Niepodległości

Zielona Góra,lubuskie

30,87 zł/m²97 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą najmu w chf Nieruchomości. Przedmiotowy lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta Zielona Góra. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

22,10 zł/m²104 m² 2 307 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn 104,4 m2 do wynajęcia Do wynajęcia od zaraz magazyn o powierzchni 104,4 m2, położony w niedalekiej odległości od centrum miasta. Magazyn znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 130 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego na wysokim parterze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 6 niezależnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żeromskiego

Centrum,Zielona Góra

60,73 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy przy ul. Żeromskiego W zielonej górze! Lokal o pow. 24,7 m2 położony jest na parterze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

28 zł/m²38 m² 1 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal W centrum miasta 2 pokoje! parking Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na I piętrze budynku w bliskiej okolicy centrum. Na powierzchni ok. 38 mkw. znajdują się 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Rokowania

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zjednoczenia

Zielona Góra,lubuskie

31 zł/m²333 m² 10 323 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal o powierzchni 333 m kwadratowe. Idealny na chłodnię, cena za m kwadratowy 31 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Zielona Góra

40,91 zł/m²44 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro W zabytkowej kamienicy. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, bezpośrednio przy Starym Rynku (ul. Żeromskiego) w części o najwyższym w mieście natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jaskółcza

Jana Kilińskiego,Zielona Góra

40,77 zł/m²47 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia budynek usługowo-handlowy usytuowany przy ul. Jaskółczej. Lokal o powierzchni użytkowej 46,6 m2 usytuowany w budynku wolnostojącym bezpośrednio przy ulicy. Układ: 1. Sala.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij