dowolna

Lokale użytkowe Zielona Góra – na sprzedaż i na wynajem w Zielonej Górze

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

369 000 zł23 m² 15 816,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 97m2 w skład których wchodzi: sala sprzedaży na parterze: 60m2 na piętrze: 37m2 stanowiące zaplecze socjalne oraz wc Koszty utrzymania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²48 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 48m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 1D Proponowany lokal jest idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

51,53 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przeszklony lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w zadbanym budynku mieszkalno-usługowym. Doskonała ekspozycja, duże witryny. Osiedle na którym znajduje się wiele atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 150 m2 w centrum zg obok urzedu marszałkowskiego .Obecnie jest w nim prowadzona działalność handlowa , lokal do wynajecia od 1.03.26. wiecej informacji telefonicznie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42 zł/m²32 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu słowiańskim. Budynek III piętrowy, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

51,59 zł/m²126 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na osiedlu przyjaźni. Lokal posiada niezależne wejście, znajduje się na pierwszym I drugim pierze. Pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,45 zł/m²47 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze! Handel, gastronomia, usługi! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 47 m2. Składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

53,60 zł/m²97 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

W pełni przygotowany do pracy lokal biurowy na ul. Jedności. Klimatyzacja w każdym z pomieszczeń, pełne wyposażenie. Dostępny od zaraz. Lokal posiada monitoring oraz alarm. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²43 m² 2 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 42,82m2 położonego na 1 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sucharskiego

Słoneczne,Zielona Góra

120 000 zł11 m² 10 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - Zielona Góra ul. Sucharskiego Powierzchnia użytkowa : 11,20m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura Biuro Nieruchomości d&k prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

55,87 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na II piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

54,82 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na IV piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w biurze prospace Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 200 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²50 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 50,17m2 położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

24,69 zł/m²405 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia hala magazynowa w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 41 z pomieszczaniami biurowymi o łącznej powierzchni 405 m2. Pomieszczenia: hala sprzedaży - powierzchnia 92m2 Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Objazdowa

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowym budynku biurowym 3-kondygnacyjnym w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 43a o powierzchni 180m2 znajdującą się na 1 piętrze budynku cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu lokali użytkowych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To doskonała okazja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

22 zł/m²283 m² 6 234 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek/ lokale użytkowe w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferowane lokale znajdują się w charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

22 zł/m²280 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

29,13 zł/m²103 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na profesjonalne studio fotograficzne lub nagraniowe? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²108 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę najmu przestronnych lokali użytkowych usytuowanych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Zielona Góra

50,94 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal użytkowy w okolicach zielonogórskiego sądu. Lokal o powierzchni około 19 m2 położony na I piętrze wyremontowanej kamienicy, dobrze wyeksponowanej z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zachodnia

Piastowskie,Zielona Góra

74 000 zł19 m² 3 874,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy Państwu duży, murowany garaż z wbudowanym kanałem, w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Zachodniej w Zielonej Górze (osiedle Piastowskie): - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krośnieńska

Łużyckie,Zielona Góra

7 499 999 zł3 177 m² 2 360,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży obiekt komercyjny w centrum Zielonej Góry działka 6 834 m , zabudowa 3 177 m Na sprzedaż obiekt komercyjny położony w centrum Zielona Góra przy ul. Krośnieńskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²107 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,10 zł/m²147 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Umeblowany lokal biurowo-usługowy ok. 150 m2 do wynajęcia! Dostępny od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 150 m2, składający się z 5 pokoi biurowych, 2 toalet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowousługowy Z parkingiem Oferujemy Państwu budynek biurowo usługowy o łącznej powierzchni 1000m2 jest on idealnym miejscem do stworzenia przychodni lekarskiej, gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20,94 zł/m²96 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn 95,5 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu magazynu o powierzchni 95,5 m2. Nieruchomość położona w południowej części miasta. Dogodny dojazd do obiektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

40,30 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na biuro w sercu Zielonej Góry? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia przestronny, trzypokojowy lokal biurowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26,62 zł/m²53 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal 52,6 M2 W strefie przemysłowej! Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 52,6 m2, zlokalizowany w północnej części Zielonej Góry. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w biurze prospace Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Zielonej Góry - przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

47,10 zł/m²138 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na parterze z parkingiem! Dostępny od zaraz! Do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 138 m2 wraz z ogrodzonym placem, który może pełnić funkcję zamkniętego parkingu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

60,19 zł/m²103 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²109 m² 6 561 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy idealny pod przychodnię lub gabinety lekarskie Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji - w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

36 zł/m²40 m² 1 426 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z dwóch skomunikowanych ze sobą pokoi. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

18,50 zł/m²200 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 200m2. Proponowana powierzchnia do wynajęcia składa się z dwóch pomieszczeń około 70m2 każde oraz z jednego pomieszczenia koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

390 000 zł49 m² 7 983,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta zarezerwowana! Świetnie wyeksponowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy oraz dużą witryną położony na parterze kamienicy przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Zacisze,Zielona Góra

61,90 zł/m²63 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Z witrynami na parterze. Lokal położony na osiedlu Zacisze, obecnie prowadzony jest w nim dobrze prosperujący sklepik osiedlowy. Doskonałe warunki ekspozycji reklamy - duże przeszklone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij