Garaż, ul. Kręta

Kręta, Zielona Góra, lubuskie

  • 75 000 zł
  • 20,80 m²
  • 3 605,77 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Rembowsk...

Skontaktuj się

Garaż, ul. Kręta

Kręta, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

75 000 zł

20,80 m²

3 605,77 zł/m²

Garaż, ul. Kręta

Zaktualizowane: 12 maja 2026

75 000 zł 20,80 m² 3 605,77 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
garaż
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
21 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

garaż

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

21 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 75 000 zł (3 605,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Budynek: 20,80 m², 1 pomieszczenie, brak łazienki
  •   garaż, 1 piętro; rok budowy: 1995; stan: dobry
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   instalacje: stan dobry
  •   wejście z ulicy, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 21 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Garaż na sprzedaż - Zielona Góra, ul. Kręta, Centrum miasta.

Na sprzedaż garaż zlokalizowany w Zielonej Górze przy ul. Krętej o powierzchni 20,80 m² i kubaturze 48 m . Garaż dostępny od zaraz, położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta, z wygodnym i bezproblemowym dojazdem.

Nieruchomość posiada doprowadzony prąd, naprawiony dach oraz odświeżone wnętrze, co daje nowemu właścicielowi komfort użytkowania bez konieczności wykonywania dodatkowych prac. (...)

Agent

Marzena Rembowska

739 197...

739 197 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK