Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Bajkowe

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Kupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,26 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Na 55,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dom oferuje mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Na 69 mkw rozmieszono przedpokój , 3 duże pokoje , kuchnię i łazienkę wraz z wc. Na podłogach znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,30 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2021 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58,80 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś inwestorem - chcesz czerpać zyski z wynajmu? Ten dwupak Inwestycyjny jest właśnie dla Ciebie! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomości o powierzchni użytkowej 58,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 037 zł62,63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M12 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja deweloperska, gdzie kameralność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowiutkie mieszknie W pobliżu centrum W nowym budynku Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe, 50 m Zielona Góra os. Pomorskie Mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym bloku w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! tylko W metrohouse! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Bajkowe,Zielona Góra

699 000 zł67 m² 10 497,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny Segment z Ogródkiem na Osiedlu Bajkowym! Wysoki Standard i Urok Architektury! Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z uroczym.