dowolna

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Leśne

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Zielona Góra

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - atrakcyjne 2-pokojwe mieszkanie na os. Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon (widok na las), sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cisowa

Leśne,Zielona Góra

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem na oś.Leśnym- cena do negocjacji Idealne dla osób starszych, bądź małżeństwa z dziećmi. Duży taras jest dobrym miejscem na wypoczynek lub zabawy dal dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro City Invest Nieruchomości posiada w swojej ofercie komfortowe, dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie na Os. Leśnym w Zielonej Górze. Zaproponuj cenę! Cena do rozmów! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

179 000 zł50 m² 3 608,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2 pokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z ładnym balkonem w niskim bloku / rok budowy 2000 / na Oś. Leśnym piętro III. Na pow. 49,6 m rozmieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne, całkowicie wyposażone i umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem na las w bloku na oś. Leśnym, piętro I. Na pow. 52 m rozmieszczone zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 w Zielonej Górze poleca do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe na parterze niskiego bloku na os. Leśnym w Zielonej Górze. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

344 000 zł70 m² 4 914,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam : Mieszkanie 3- pokojowe, zielona Góra, os. Czarkowo Przestronne nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w Zielonej Górze, w dzielnicy łężyca- os. Czarkowo. Układ: pokój nr 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

379 000 zł107 m² 3 544,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta! dwupoziomowe na os.LEŚNYM! Na sprzedaż oferujemy bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Leśnym. Na metrażu 106,94m2 rozmieszczono dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

189 000 zł53 m² 3 586,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku- rok budowy: 2002/ 2003 na Oś. Leśnym -piętro III. Na pow. 52,7 m rozmieszczone zostały niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

379 000 zł110 m² 3 450,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, dwupoziomowe , 5 pokojowe mieszkanie w nowym / rok budowy 2008 / budynku na Oś. Leśnym - piętro III. Na pow. 109,85 m rozmieszczone zostały: poziom I: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku- rok budowy: 2002/ 2003 na Oś. Leśnym piętro II. Na pow. 52 m rozmieszczone zostały niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

217 000 zł54 m² 3 988,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na I piętrze w niskim bloku z cegły / rok budowy 2004 / - Oś. Leśne. Na pow. 54,4 m rozmieszczone zostały niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

183 000 zł50 m² 3 689,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

199 000 zł55 m² 3 624,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze, w nowym budynku / rok budowy 2006 /, oś. Leśne. Na pow. 54,90 m2 znajdują się niezależne: 2 pokoje, wyodrębniona kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu leśnym. Niezwykle eleganckie mieszkanie o powierzchni 51 mkw składające się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, jasnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

186 000 zł51 m² 3 639,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na jednej z najbardziej pożądanych zielonogórskich Dzielnic - Osiedlu Leśnym. Dlaczego właśnie to mieszkanie powinno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze apartamentowca na os. Leśnym. Na metrażu 54m2 rozmieszczono salon, sypialnię, kuchnię, łazienkę z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

390 000 zł105 m² 3 730,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwa poziomy! osiedle leśne! 3pokoje 104,55m2! Na sprzedaż oferujemy duży, dwupoziomowy apartament o powierzchni 104,55m2, mieszczący się na trzeciej i czwartej kondygnacji budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Zielona Góra

199 000 zł55 m² 3 624,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta zablokowana do końca stycznia Ciepła i słoneczna oaza spokoju w zielonym zakątku Zielonej Góry Masz niewielką rodzinę? Jesteś singlem? Szukasz mieszkania z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze niskiego bloku. Na metrażu 53m2 rozmieszczono przestronny pokój z wyjściem na balkon, sypialnię, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

169 000 zł53 m² 3 206,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta zablokowana, podpisana umowa przedwstępna. Urocze cztery kąty w zielonym zakątku Zielonej Góry Masz niewielką rodzinę? Jesteś singlem? Szukasz mieszkania jako inwestycję bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 200 zł50 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe na osiedlu leśnym wolne od zaraz Do wynajęcia wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim budynku zlokalizowanym na spokojnym osiedlu Leśnym. Mieszkanie ma powierzchnię 50,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 200 zł50 m² 23,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na os.Leśnym w Zielonej Górze. Dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, zostały rozplanowane na 50,2 mkw. Częściowo umeblowane, pralka, lodówka (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 200 zł50 m² 23,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na os.Leśnym w Zielonej Górze. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój zostały rozplanowane na 50,2 mkw. Mieszkanie na I piętrze, częściowo umeblowane, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

184 000 zł51 m² 3 586,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku, położonego na osiedlu Leśnym. Budynek oddany do użytku w 2002 roku; zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Zielona Góra

900 zł61 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe położone na 1piętrze niskiego budynku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o pow. 60,57m2 na których rozmieszczono salon z wyjściem na balkon, sypialnię, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 700 zł81 m² 21,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Leśnym. Mieszkanie ma powierzchnię 80,60m2 i składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Zielona Góra

850 zł35 m² 23,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z garażem - os. Leśne Mieszkanie dostępne od 01.08.2016r. Do wynajęcia kawalerka z garażem znajdującym się w podziemiu budynku, zlokalizowana na osiedlu Leśnym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko 3700/m2!2-pokojowe, podwyższony standard, na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Leśnym z niskim kosztem utrzymania. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Na 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! Pośredniczymy przy sprzedaży prawa do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego położone na czwartym piętrze niskiego bloku na cichym i spokojnym Osiedlu Leśnym. Na osiedlu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

275 000 zł62 m² 4 408,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Realder nieruchomości prezentuje do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Leśnym. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w niskim nowoczesnym bloku. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Zielona Góra

900 zł61 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

245 000 zł59 m² 4 136,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta zablokowana! atrakcyjne, nowocześnie urządzone 2 pokojowe na os. Leśnym Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku w nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Zielona Góra

255 000 zł62 m² 4 087,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych o powierzchni 62,38m2 położne na pierwszym piętrze niskiego budynku z windą z 2011roku na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

185 000 zł53 m² 3 510,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze niskiego budynku na cichym i spokojnym osiedlu Leśnym. Na osiedlu znajdują się dwa sklepy, place zabaw dla najmniejszych członków rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 000 zł73 m² 13,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze niskiego bloku na cichym i spokojnym Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o pow. 73m2 na których rozmieszczono salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

240 000 zł76 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Duże trzypokojowe mieszkanie umiejscowione na trzecim piętrze bloku położonego na osiedlu Leśnym. Mieszkanie nie wymaga nakładu finansowego, dostępne od zaraz. Na powierzchni 75,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

175 000 zł50 m² 3 486,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze Z widokiem na las na osiedlu leśnym W zielonej górze Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

185 000 zł53 m² 3 510,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na osiedlu leśnym W zielonej górze Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku, położonego na osiedlu Leśnym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

210 000 zł54 m² 3 860,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż os. Leśne. Nieruchomość ma powierzchnię 54,4 m2 na której rozmieszczono: -duży salon z wyjściem na balkon, -sypialnię, -jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

189 000 zł51 m² 3 698,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! 2-pokojowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Leśnym. W pobliżu budynku tereny zielone zachęcające do aktywnego wypoczynku, bloki, domki.