dowolna

Mieszkania na poddaszu Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

729 700 zł107 m² 6 792,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupoziomowy, pięciopokojowy o pow. 107, 45 m2 z balkonem w kameralnym kompleksie energooszczędnych i ekologicznych, małych budynków mieszkalnych. Nowa, niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Zielona Góra,lubuskie

1 830 zł85 m² 21,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 85m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

415 000 zł75 m² 5 563 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie, 74,60 m2 Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiej odremontowanej kamienicy przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze. W ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

780 000 zł119 m² 6 572,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Duży apartament Z ogrodem W unikalnym budynku na osiedlu cegielnia W zielonej górze. Apartament o powierzchni całkowitej 118,68 mkw w tym 24,70 mkw - hall w przyziemiu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

269 000 zł35 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Przestronna, jasna kawalerka z balkonem na osiedlu Czarkowo. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł102 m² 4 719,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

4-pokojowy dwukondygnacyjny apartament, położony na pierwszym piętrze i poddaszu w środkowym segmencie dwulokalowego budynku, na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul. Drzonkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pok. z widokiem na park! wynajęte! Przedstawiamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, położone na ostatnim piętrze budynku z windą. W mieszkaniu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, w pełni umeblowane, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Przyjaźni. Układ pomieszczeń: na pow. 65 m2 znajduje się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

770 000 zł119 m² 6 488,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

4 000 zł124 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. DO wynajęcia dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowymi Układ mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych mieszkań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

820 000 zł124 m² 6 632,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta! nowoczesne, duże mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na os. Czarkowo W zielonej górze. Doskonała alternatywa dla domu. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł95 m² 5 035,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Standard deweloperski +! 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne położone na pierwszym piętrze i poddaszu w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł99 m² 4 816,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj wygodnie! 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne, położone na pierwszym piętrze i poddaszu w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta bez prowizji dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Dominopark w Zielonej Górze. Apartament znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Zielona Góra

638 900 zł102 m² 6 271,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Budynek gotowy! Trwa etap odbioru i przyjęcia do użytkowania. Przewidziany termin odbioru budynku - luty 2022r. Apartament dwupoziomowy, czteropokojowy o pow. 101, 687 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

334 000 zł55 m² 6 072,73 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe gotowe do zamieszkania Do sprzedania jednostronny 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na jedenastym ostatnim piętrze wieżowca na os Młodzieżowiec. Winda w budynku dojeżdża do 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Kilińskiego

Jana Kilińskiego,Zielona Góra

255 000 zł53 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z lekkimi skosami W niskim bloku na os. Kilińskiego W zielonej górze Mieszkanie o pow. 52,7 m2 znajduje się II piętrze dwupiętrowego budynku. Jest to jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 000 zł146 m² 5 483,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Lokal 145,9 mkw.! W ŚCISŁYM CENTRUM! Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż lokal usytuowany w newralgicznym miejscu Zielonej Góry, nieopodal sądu. Lokal położony w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Objazdowa

Łużyckie,Zielona Góra

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jasne, przestronne, bardzo przytulne. Usytuowane na 11 piętrze w budynku z windą, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie w 2018 r przeszło gruntowny remont, jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

970 000 zł146 m² 6 648,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Lokal w kamienicy przy zielonogórskim deptaku! Wyłączność! Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży lokalu znajdującego się w ścisłym centrum miasta. Ze względu na bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

820 000 zł124 m² 6 632,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Zdrojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

619 000 zł120 m² 5 163,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

5 pokojowe, dwupoziomowe przy ulicy rzeźniczaka. Dodatkowo miejsce postojowe W budynku W cenie 55 tys. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr tel.Marta. Mieszkanie o pow. 119,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

50 m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ścisłe centrum miasta. Kamienica z 1960r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Centrum,Zielona Góra

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta z ogródkiem i altaną do wynajęcia od zaraz. Duży salon z aneksem kuchennym (25m2) , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Jędrzychów,Zielona Góra

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na osiedlu Jędrzychów, w niskim dwukondygnacyjnym budynku, wybudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio!wynajmę mieszkanie na ulicy wiśnioweej, 80 mkw, blisko centrum. Mieści się ono w domu dwurodzinnym z klatką schodową. Mieszkanie jest wyremontowane, przestronne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zrobione z kawalerki o powierzchni 39m2 w niskim bloku w cichej,spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości-doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

290 000 zł77 m² 3 766,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Umeblowana kuchnia, tradycyjna o pow. ok. 10 m2 z zabudowanymi urządzeniami, tj okap, kuch. gaz. 4 pal. - 60 cm (możliwość podłączenia 3-f elektrycznej), piekarnik elekryczny 60 cm, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

300 000 zł84 m² 3 584,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się przedpokoju, 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Dodatkowo przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sucharskiego

Słoneczne,Zielona Góra

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana. Okna od strony parku co daje ciszę. Opłata brutto 800zł. Piwnica. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

115 000 zł46 m² 2 527,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45m2 w starym budownictwie , w domu z małym ogródkiem 490m2 trzy rodzinnym w centrum Zielonej Góry.Mieszkanie położone jest na parterze. ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne