Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zielona Góra Raculka

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

719 000 zł71 m² 10 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Są miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Takie, gdzie poranna kawa smakuje lepiej na własnym tarasie, a wieczory pachną ogrodem i kwitnącą magnolią. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z niezależnym wejściem usytuowane w domku w zabudowie szeregowej w okolicy osiedla Pomorskiego. Mieszkanie o pow. 62,00 m.kw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Raculka,Zielona Góra

1 700 zł47 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Miła ( wschodnia część Zielonej Góry ) Powierzchnia: 47,30 m2 Taka oferta w d&k Nieruchomości Umowa na zasadach najmu okazjonalnego. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Raculka,Zielona Góra

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Miłej 3 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raculka

Raculka,Zielona Góra

398 000 zł142 m² 2 800,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem W otoczeniu lasów. Mieszkanie o powierzchni 142,1 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego. Do mieszkania przynależy ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karowa

Raculka,Zielona Góra

299 999 zł76 m² 3 956,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe Z antresolą, balkonem, ogródkiem I garażem Nieruchomości oferuje mieszkanie położone na osiedlu Raculka w Zielonej Górze, przy ulicy Karowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raculka

Raculka,Zielona Góra

1 050 zł57 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 40m2, wraz z garażem! Mieszkanie znajduje się w budynku sześciorodzinnym. Okolica: osiedle domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie las, stadnina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raculka

Raculka,Zielona Góra

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w spokojnej dzielnicy Zielonej Góry na osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie o powierzchni 41m2 na które składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzemienna

Raculka,Zielona Góra

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o powierzchni 41 mkw składające się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Wewnątrz : ściany gładzone i malowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzemienna

Raculka,Zielona Góra

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 mkw przy lesie w spokojnej dzielnicy Zielonej Góry na osiedlu domków jednorodzinnych Raculka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereszowa

Raculka,Zielona Góra

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w domku jednorodzinnym z aneksem kuchennym z możliwością oddzielenia ścianką. Na powierzchni 60m2 rozmieszczono dwa pokoje, kuchnia, przedpokój,.