Mieszkanie Zielona Góra

Łużyckie, Zielona Góra, lubuskie

  • 2 200 zł
  • 48,90 m²
  • 44,99 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kozakiewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie Zielona Góra

Łużyckie, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 200 zł

48,90 m²

44,99 zł/m²

Mieszkanie Zielona Góra

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 200 zł 48,90 m² 44,99 zł/m²

Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 48,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 położone na V piętrze w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Łużyckim. Blok po termomodernizacji, remoncie klatek schodowych i wymianie windy.

Dostępne od 1 lipca 2026!

Preferowany najem dla osób niepalących i bez zwierząt.

UKŁAD:
1. POKÓJ DZIENNY.
2. SYPIALNIA.
3. KUCHNIA - umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD
4. ŁAZIENKA Z WC.
5. PRZEDPOKÓJ. (...)

Agent

Joanna Kozakiewicz

796 965...

796 965 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kozakiewicz

796 965...

796 965 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości