Mieszkanie, ul. Szlachecka

Szlachecka, Leśny Dwór, Zielona Góra, lubuskie

  • 620 000 zł
  • 51,80 m²
  • 11 969,11 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Morawska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szlachecka

Szlachecka, Leśny Dwór, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

620 000 zł

51,80 m²

11 969,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szlachecka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

620 000 zł 51,80 m² 11 969,11 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 51,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2025
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

B i u r o 4 KĄTY N I E R U C H O M O Ś C I

ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie zlokalizowane na nowej inwestycji w Zielonej Górze- Leśny Dwór. To miejsce, w którym wygoda codziennego życia spotyka się z naturą. To idealny wybór dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących pozostać blisko miasta. (...)

Agent

Klaudia Morawska

736 609...

736 609 339

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Klaudia Morawska

736 609...

736 609 339

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.