Mieszkanie Zielona Góra

Słoneczne, Zielona Góra, lubuskie

  • 499 000 zł
  • 56,80 m²
  • 8 785,21 zł/m²

Zdjęcie

Jerzy Machowiak

Skontaktuj się

Mieszkanie Zielona Góra

Słoneczne, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

499 000 zł

56,80 m²

8 785,21 zł/m²

Mieszkanie Zielona Góra

Zaktualizowane: 13 maja 2026

499 000 zł 56,80 m² 8 785,21 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (8 785,21 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 56,80 m², 4 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Źródło: biuro nieruchomości: BONUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 16020314

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNE CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE - IDEALNE DLA RODZINY

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 mkw łączące funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w kameralnym jednoklatkowym budynku w zachodniej części miasta.

Mieszkanie cechuje się wyrażnym podziałem na strefę dzienną (ogólnodostępną) oraz prywatną (sypialnianą). (...)

Agent

Jerzy Machowiak

603 126...

603 126 252

603 126 252

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jerzy Machowiak

603 126...

603 126 252

603 126 252

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości