Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Budziszyńska, Przyjaźni, Zielona Góra, lubuskie

  • 460 000 zł
  • 62,56 m²
  • 7 352,94 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Budziszyńska, Przyjaźni, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

460 000 zł

62,56 m²

7 352,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

460 000 zł 62,56 m² 7 352,94 zł/m²

Piętro:
4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1981
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1981

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 460 000 zł (7 352,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 62,56 m², 3 pokoje (np. dla studenta)
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 2 180 zł
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-277/9148/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, w Zielonej Górze na popularnym Osiedlu Przyjaźni.
Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 60,36 m² i dysponuje dodatkową przestrzenią w postaci zagospodarowanego korytarza z części klatki schodowej o powierzchni 2,2 m². (...)

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

Zostaw telefon, oddzwonimy