Mieszkanie

Geodetów, Zielona Góra, lubuskie

  • 495 000 zł
  • 48,90 m²
  • 10 122,70 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Grądzk...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Geodetów, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

495 000 zł

48,90 m²

10 122,70 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 maja 2026

495 000 zł 48,90 m² 10 122,70 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 495 000 zł (10 122,70 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,90 m² (42,90 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (16 m²), piwnica 6 m²
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: GRĄDZKA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2/19357/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dostępna tylko w Grądzka Nieruchomości

2 pokoje | taras 16 m² | Osiedle Villanowa | Zielona Góra

Grądzka Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Villanowa w Zielonej Górze miejscu, które od lat przyciąga osoby ceniące estetykę, kameralny charakter zabudowy i komfort codziennego życia. (...)

Agent

Katarzyna Grądzka

504 558...

504 558 887

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

504 558...