Mieszkanie Zielona Góra
Zielona Góra, lubuskie
- 433 000 zł
- 50,20 m²
- 8 625,50 zł/m²
Oliwia Kaczyńska
Skontaktuj się
Mieszkanie Zielona Góra
Zielona Góra, lubuskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Zielona Góra
Zaktualizowane: 11 maja 2026
433 000 zł 50,20 m² 8 625,50 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
3
1960
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1960Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 433 000 zł (8 625,50 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Możliwa zamiana: Chce dopłacić
- Charakterystyka mieszkania: 50,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 980 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 916462
Lokalizacja
- Adres: Zielona Góra, lubuskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,2 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku w centrum Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. (...)