Mieszkanie, ul. Słowacka

Słowacka, Przyjaźni, Zielona Góra, lubuskie

  • 599 990 zł
  • 77,30 m²
  • 7 761,84 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Słopiec...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słowacka

Słowacka, Przyjaźni, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

599 990 zł

77,30 m²

7 761,84 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słowacka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

599 990 zł 77,30 m² 7 761,84 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 990 zł (7 761,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 77,30 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (15 m²), piwnica
  • Czynsz: 1 200 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,3 m².
To około 90 m² po podłodze, plus loggia i duży taras co daje powierzchnię łączną ponad 100 m²!
Znajduje się na 3. i 4. piętrze w budynku z 2000 roku. (...)

Agent

Karolina Słopiecka

570 950...

570 950 728

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Słopiecka

570 950...

570 950 728

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Słopiecka

Zostaw telefon, oddzwonimy