Mieszkanie, ul. Władysława IV
Władysława IV, Braniborskie, Zielona Góra, lubuskie
- 360 000 zł
- 51,20 m²
- 7 031,25 zł/m²
Julita Szymańska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Władysława IV
Władysława IV, Braniborskie, Zielona Góra, lubuskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Władysława IV
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
360 000 zł 51,20 m² 7 031,25 zł/m²
2/4
3
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (7 031,25 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 51,20 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: VILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: VN1-MS-6721-3
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Władysława IV, Braniborskie, Zielona Góra, lubuskie
Opis nieruchomości
|
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE 52mkw UL. WŁADYSŁAWA IV IDEALNE DLA RODZINY LUB INWESTORA
Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,20 m², położone w niskim, zadbanym bloku przy ulicy Władysława IV. (...)