Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Zacisze, Zielona Góra, lubuskie

  • 475 000 zł
  • 60 m²
  • 7 916,67 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Szydł...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Zacisze, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

475 000 zł

60 m²

7 916,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

475 000 zł 60 m² 7 916,67 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (7 916,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 1 500 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Dom, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 115569/DML/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry - na osiedlu Zacisze.
Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju. Z salonu wyjście na dużą loggie (balkon), idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorne spotkania. Do lokalu przynależy piwnica. (...)

Agent

Małgorzata Szydłowska

607 991...

607 991 460

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

607 991...

607 991 460

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości