Ogłoszenie archiwalne

Dom, Przylep

Przylep, Zielona Góra, lubuskie

  • 1 680 000 zł
  • 159 m²
  • 10 566,04 zł/m²

Dom, Przylep

Przylep, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
31 marca 2023

1 680 000 zł

159 m²

10 566,04 zł/m²

Dom, Przylep

Zaktualizowane: 31 marca 2023

1 680 000 zł 159 m² 10 566,04 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
860 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

860 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 680 000 zł (10 566,04 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 159 m², 5 pokoi; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
  • Działka: 860 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: elektryczne
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Aleksandra Bukowska, zaktualizowane: 31.03.2023
  •   numer ogłoszenia: DS/5122/24

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwuletniego domu posadowionego w Przylepie tuż przy lesie!

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów, z aluminiowymi oknami w kolorze antracytu, piękną kuchnią z kamiennym blatem oraz dużą wyspą kuchenną oraz zabudową stolarską renomowanej firmy. Ten dom to wyjątkowa perełka na naszym rynku nieruchomości. (...)

Kontakt

Agent

Aleksandra Bukowska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Aleksandra Bukowska