dowolna

Domy wyremontowane Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 240 000 zł253 m² 4 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ładnym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. Dom nr 1 - 420.000 zł, dom nr 2 - 420.000 zł, działka - 400.000 zł. W pierwszej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł163,69 m² 10 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Dom wolnostojący - Zielona Góra Jędrzychów Powierzchnia : 163,69 m2 Powierzchnia działki : 1282 m2 Rok budowy: 2005 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Racula,Zielona Góra

1 490 000 zł168 m² 8 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesną i komfortową nieruchomość, położoną w spokojnej i zielonej części Raculi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł224,94 m² 5 534,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. Walt Disney Jeśli marzysz o swoim miejscu na lubuskiej ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 200 m w przepięknej okolicy| garaż | ogród Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni użytkowej 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Atrakcyjny i niezwykle przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w popularnej i dobrze rozwiniętej części Zielonej Górze - Łężycy. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł98,10 m² 9 072,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna generująca stały dochód! Budynek typu bliźniak, podzielony na 5 niezależnych mieszkań, wszystkie z aktualnymi najemcami, położony w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł124,93 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   duży dom W okolicah zielonej góry do wynajęcia! W ofercie najmu proponujemy Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Zielona Góra

Ochla,Zielona Góra

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Greentown Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domu w stanie deweloperskim o powierzchni 131,85 m2 położonego w Zielonej Górze na działce o powierzchni 1000 m2. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 859 000 zł235,20 m² 7 903,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Wilkanowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu! To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł119 m² 10 915,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zmiana ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego na osiedlu Braniborskim, zlokalizowanego na wzgórzu, w zielonej i spokojnej części centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,02 m² 10 510,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupoziomowy apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - ul. Boczna Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zacisze,Zielona Góra

1 200 000 zł127,90 m² 9 382,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i kameralnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł409,90 m² 3 900,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Chciałbyś znaleźć nieruchomość dla siebie i jednocześnie móc na niej zarabiać? Zależy Ci, aby mogli z Tobą zamieszkać Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 499 000 zł287,01 m² 8 707,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Greentown Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu luksusową rezydencję na sprzedaż, położoną w malowniczej okolicy Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja na wzgórzu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 645 000 zł242,90 m² 10 889,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży energooszczędny, inteligentny dom wolnostojący - w świetnej lokalizacji - Jędrzychów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Łężyca,Zielona Góra

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy, w lubianej części Zielonej Góry, na Łężycy, która jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 250 000 zł253 m² 8 893,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 584 m²

Oferuję do sprzedaży odrestaurowaną w 2023 roku posiadłość wiejską położoną pod Zieloną Górą. Dworek wybudowano w 1765 roku i pierwotnie pełnił on funkcję domu opieki. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł295,30 m² 5 618,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Elegancki dom W zielonej górze Oferujemy Państwu przestronny, stylowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Geodetów na zacisznym osiedlu w pobliżu lasu. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,12 m² 9 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,5 m2 (plus strych 30 m2, ok. 40 m2 liczone po podłodze- powierzchnia mieszkalna).

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł195,70 m² 7 409,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Uwaga! Doskonała inwestycja! Do sprzedaży całkowicie wyremontowany, wolnostojący dom z pięknym, zagospodarowanym ogrodem na prestiżowym osiedlu domów Jędrzychów. Powierzchnia budynku: 195,70m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży zadbany, wolnostojący dom z klimatycznym ogrodem w północnej części miasta ( nowa Zielona Góra ). Powierzchnia budynku: 160 m, pow. działki: 700 m. Budynek z 1982 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Raculka,Zielona Góra

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 3 niezależne mieszkania raculka, zielona góra promocja cenowa - nowa cena - 950 tys.zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł295,80 m² 4 050,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 295,8 m , który łączy solidne wykonanie, ponadczasowe materiały oraz ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł88,40 m² 8 359,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu dwulokalowy, o powierzchni użytkowej 88,40 m , działka przynależna do lokalu o powierzchni 290 m , udział w gruncie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

City Invest oferuje na sprzedaż budynek mieszkalny typu bliźniak w stanie deweloperskim w Łężycy. Budynek jest obiektem nowo wznoszonym, pod lasem, który zapewnia spokój i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zawada,Zielona Góra

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł157 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zielonej górze przy ul. Kasztanowej (jędrzychów). To nowoczesny dom z ogrodem i garażem, położony przy ul. Kasztanowej na Jędrzychowie w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł443 m² 7 900,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Wyjątkowa nieruchomość 2 domy | 3300 m | dochodowy biznes | zielona góra ochla Na sprzedaż unikalna posiadłość łącząca komfort życia z gotowym źródłem dochodu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł363,54 m² 6 876,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 300,62 m2 z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania z zagospodarowaną działką o powierzchni 498 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł314 m² 5 891,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która zapewni komfort, funkcjonalność i możliwość prowadzenia własnej działalności? Ta niepowtarzalna oferta zlokalizowana w Przylepie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,40 m² 7 421,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, wykończony, dostępny od zaraz dom typu bliźniak usytuowany w południowej części Zielonej Góry (nowe Miasto). Na 105,1 m2 powierzchni użytkowej rozmieszczono: parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275,45 m² 8 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom piętrowy o powierzchni i całkowitej 275,45 m2 , wzniesiony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł122 m² 9 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Komfortowy dom dla rodziny | 122 m | 6 pokoi | Jędrzychów, zielona Góra Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 168 000 zł116 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy dom dla wymagających klientów Szukasz domu, który łączy nowoczesny design z bliskością natury i doskonałą komunikacją? Ta oferta w Nowym Kisielinie (zielona Góra) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Jędrzychów,Zielona Góra

1 190 000 zł250 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, jędrzychów! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Raculka,Zielona Góra

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Przestronny dom w spokojnej okolicy tylko W metrohouse! Istnieje możliwość podziału na 3 niezależne mieszkania - Idealna inwestycja! Możliwa zamiana domu na jedno lub dwa mieszkania.