dowolna

Bliźniaki Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 250 000 zł133 m² 9 372,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wygodny, funkcjonalny i energooszczędny dom z garażem! Marzysz o własnym domu, ale nie masz czasu na załatwianie formalności związanych z jego budową i urządzaniem? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łężyca,Zielona Góra

778 000 zł98 m² 7 899,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dzień dobry Chciałbym zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 98m2. Budynek z przepięknie zagospodarowaną działką o powierzchni 243m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Dom W samym centrum zielonej góry! Do najmu urokliwy, klimatyczny niewielki domek w zabudowie bliźniaczej, położony w centrum miasta. W pełni umeblowany. Dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł95 m² 6 619,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z dużą działką W łężycy. W naszej ofercie przedstawiamy bliźniaka o powierzchni 95,17 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 348m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Racula

Racula,Zielona Góra

559 900 zł91 m² 6 152,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferuję do sprzedaży bliźniak w stanie deweloperskim usytuowany w dzielnicy Racula w Zielonej Górze. Na 91 m2 rozmieszono następujące pomieszczenia: parter -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

496 000 zł91 m² 5 421,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta zablokowana Ostatni dom na sprzedaż. Atrakcyjna lokalizacja - Jędrzychów. Kupno bez 2% podatku pcc! Domy w zabudowie bliźniaczej z czterema lokalami mieszkalnymi, z których każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łężyca,Zielona Góra

715 000 zł135 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Komfortowa przestrzeń do życia dzięki dużym przeszkleniom oraz pięknie doświetlonej części dziennej i sypialni. Spore pomieszczenia i funkcjonalny układ pomieszczeń dają ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

4 800 zł112 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia (oferta na wyłączność) Do wynajęcia umeblowany i wyposażony dom parterowy. Położony w zacisznej dzielnicy Zielonej Góry z dogodnym, szybkim dojazdem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ochla

Ochla,Zielona Góra

509 000 zł88 m² 5 803,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w dzielnicy Ochla. Przy zakupie nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc przy akcie notarialnym. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chynów

Chynów,Zielona Góra

799 000 zł151 m² 5 282,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Racula

Racula,Zielona Góra

669 000 zł92 m² 7 246,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom W cenie mieszkania! bez pcc! Nowy dom położony w Zielonej Górze - dzielnica Nowe Miasto - Racula. Urządzony pod klucz, na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Jędrzychów,Zielona Góra

5 000 zł146 m² 34,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej na os. Jędrzychów. Zadbany dom z garażem i ogrodem położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

839 000 zł112 m² 7 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom na sprzedaż - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem na terenie nowej Zielonej Góry. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Racula,Zielona Góra

576 000 zł99 m² 5 796,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy W raculi Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej, położone w Raculi. Nowocześnie zaprojektowane i znakomicie przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy W raculi Przedstawiamy ofertę sprzedaży łącznie 8 nowych Segmentów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Raculi. Nowoczesne i funkcjonalne, zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Racula

Racula,Zielona Góra

627 000 zł99 m² 6 309,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

590 054 zł95 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

0 % prowizji od kupującego! tylko 2 domy bardzo dobra cena, szybki dojazd do centrum miasta. * nowe domy, odbiór kluczy kwiecień/maj 2022r. * dwa miejsca parkingowe * w cenie zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji komfortowy dom Z garażem na atrakcyjnym osiedlu cegielnia. więcej informacji : tel. Tylko u Nas Nowoczesny design, wyjątkowe projekt! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

769 000 zł138 m² 5 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Sprzedane nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. 5 pokoi. Standard deweloperski. 0% - prowizji 0% podatku pccnowoczesny o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mieczykowa

Jędrzychów,Zielona Góra

379 000 zł110 m² 3 457,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja! Na sprzedaż dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej na Jędrzychowie, przy ulicy Mieczykowej. Dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na działce o wielkości 461 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony 5km od centrum Zielonej Góry! 0% prowizji bez pccwięcej informacji : tel.Pomagamy w wyborze korzystnej oferty bankowej oraz w formalnościach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modrzewiowa

Drzonków,Zielona Góra

574 000 zł109 m² 5 275,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

`wzgórze olimp` nowa inwestycja deweloperska W zielonej górzeapartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu. 0% - Kupujący nie płaci, prowizji. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

5 000 zł146 m² 34,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

DO wynajęcia - elegancki, umeblowany dom na osiedlu jędrzychów W zielonej górze Stylowy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 mkw, w budynku parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w jednej z bardziej ekskluzywnych dzielnic Zielonej Góry. Lewa strona bliżniaka przy ulicy Henryka Arctowskiego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł119 m² 3 283,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! dom W zabudowie bliźniaczej W świdnicy Dom o powierzchni użytkowej 118,76m2 wraz ze strychem (powierzchnia części mieszkalnej ok. 80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Sucha,Zielona Góra

749 000 zł127 m² 5 897,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! termin realizacji do końca 2023 roku. Oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chcesz kupić tą nieruchomość, ale uzależniasz to od sprzedaży swojej nieruchomości! idealnie trafiłeś - odkupimy ją od ciebie lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Goździkowa

Jędrzychów,Zielona Góra

699 000 zł108 m² 6 498,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

! oferta bez prowizji dla biura! - brak podatku pcc Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją budową budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

649 000 zł110 m² 5 926,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

! oferta bez prowizji dla biura!- brak podatku pcc -zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją - budową domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Sucha,Zielona Góra

799 000 zł131 m² 6 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy projekt agat! 4 sypialnie + salon. Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! termin realizacji do końca 2023 roku. Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra

550 000 zł114 m² 4 836,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja - ostatni nowy segment W zabudowie bliźniaczej W zielonej górze - nowy kisielin Segment o powierzchni 113,73 mkw na działce ok. 230 mkw, w budynku mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Sucha,Zielona Góra

519 000 zł68 m² 7 624,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! TERMIN REALIZACJI TO KONIEC 2023 R0KU. Oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Sucha,Zielona Góra

559 000 zł79 m² 7 075,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²