dowolna

Mieszkania w kamienicy Zielona Góra - Lista aktualnych ogłoszeń

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

540 000 zł59,60 m² 9 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjatkowa nieruchomość - parter kamienicy z przynależną częścią działki, 2 piwnicami, częścią strychu, z przyjaznym i cichym sąsiedztwem. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28,55 m² 9 772,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna i funkcjonalna kawalerka położona na parterze kamienicy przy ul. Stromej w Zielona Góra. Osiedle Morelowe w Zielona Góra to jedna z bardziej kameralnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Nowoczesna Klasyka w Sercu Zielonej Góry Standard Premium z Prywatnym Parkingiem Poszukiwanie mieszkania w centrum zazwyczaj oznacza wybór: albo prestiżowa lokalizacja w kamienicy, albo.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,40 m² 6 965,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie, położone na 2 piętrze kameralnego budynku, w którym znajduje się jedynie 7 mieszkań. Nieruchomość dwustronna, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,20 m² 8 119,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Chrobrego 30 (centrum) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70 m , położona w samym centrum Zielonej Góry. Mieszkanie zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

300 000 zł41,10 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

547 200 zł57,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy, zlokalizowanej na deptaku w samym sercu Zielonej Góry. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56,80 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 56,80 m2. Układ pomieszczeń: 1) Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł69,87 m² 8 487,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony przy zielonogórskiej Starówce. Apartament znajduje się w nowoczesnej, bezczynszowej kamienicy (rozbudowanej i przebudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe opłaty miesięczne 2500 zł dodatkowow prąd I woda wg. Zużycia. Do wynajęcia bardzo atrakcyjna, przestronna kawalerka o powierzchni ok. 50 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,70 m² 5 494,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Szukasz nieruchomości, która nie tylko chroni kapitał, ale realnie zyskuje na wartości? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,40 m² 6 626,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Duże trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Duże, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. Kamienica po remoncie dachu, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł58,20 m² 5 137,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica 58,2 m - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal o powierzchni 58,2 m , położony w samym sercu Zielonej Góry, w zadbanej kamienicy po świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dom oferuje mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Na 69 mkw rozmieszono przedpokój , 3 duże pokoje , kuchnię i łazienkę wraz z wc. Na podłogach znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł40,40 m² 8 787,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 położone w zadbanej , zabytkowej kamienicy w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Reja. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł78,90 m² 6 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! mieszkanie W kamienicy Z 1910 - plac matejki 2 | zielona góra 1 piętro | Wysokie sufity 3,6 m | Centrum miasta | Parking w podwórzu | Kamienica z klimatem | Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78 m² 9 602,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Stylowe 78 m z ogrodem w centrum | Pół bliźniaka | Bezczynszowe | 749 000 zł Parter | Segment budynku przedwojennego | Ogród ok. 300 m Nieruchomość z charakterem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,50 m² 10 280,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Stylowy apartament w kamienicy blisko centrum miasta z własnym ogródkiem - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i elegancji w sercu miasta. Ten atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł123 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1919

Z zasady to czego jest niewiele, co jest rzadkie, jest najcenniejsze. Takich lokali jak ten na starówce jest niewiele. Takich, to znaczy: o dużej powierzchni, obejmującej całą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka W pobliżu centrum Przedstawiamy ofertę najmu kompaktowej kawalerki składającej się z jasnej, otwartej kuchni, przestronnego salonu, łazienki i przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł105,36 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Fontanna za oknem, historia w murach i rytm miasta pod stopami - al. Niepodległości, zielona Góra Są adresy, które się po prostu ma. I są takie, które się czuje. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym centrum Zielonej Góry przy ulicy Reja. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni, - salonu, - łazienki Koszty wynajmu: - odstępne 2.500 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł80,90 m² 7 601,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy na przeciwko zielonogórskiego szpitala. Bardzo blisko centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! tylko W metrohouse! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 45 m w centrum Zielonej Góry + 25 m piwnic | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł66,08 m² 8 398,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,08 m , położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Jaskółczej,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł28,50 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Ogrodowa Powierzchnia: 28.5 m Typ: Mieszkanie do remontu Szczegóły oferty: Pokój: 1 Kuchnia: Tak Łazienka: Tak Stan prawny: Brak zadłużenia, żadnej hipoteki, nikt.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,10 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł56,90 m² 7 978,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym w 2024 roku, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Sikorskiego 41 w Zielonej Górze 600m od ścisłego Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł79,60 m² 7 035,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do zamieszkania bądź prowadzenia działalności gospodarczej- np. kancelarii czy biura.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja .Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaźy mieszkanie w centrum miasta z ogródkiem. W księdze Wieczystej jest wykazana powierzchnia 40,45 powierzvchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 153,6 m2 usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118,90 m² 5 878,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie/lokal użytkowy z witryną, z bezpośrednim wejściem z ulicy, w centrum miasta, nieopodal Polmosu. Na powierzchni 118,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe opłaty miesięczne 2800 zł dodatkowow prąd I wodawg. Zużycia. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58,80 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś inwestorem - chcesz czerpać zyski z wynajmu? Ten dwupak Inwestycyjny jest właśnie dla Ciebie! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomości o powierzchni użytkowej 58,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138,64 m² 5 041,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna! Jedyna taka w Zielonej Górze! Na sprzedaż nieruchomość w kamienicy, przy deptaku, najściślejsze centrum! Łączna powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 138,64 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,20 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.