dowolna

Domy z garażem Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Jędrzychów,Zielona Góra

3 500 000 zł355 m² 9 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Znakomite położenie | Idealny układ dla dużej rodziny | Zagospodarowana i zadbana działka. Prezentujmy ofertę sprzedaży wolnostojącego, komfortowego domu w sąsiedztwie lasu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta bez prowizji dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowowybudowanego domu w Płotach. Dom już gotowy, pozostało jedynie wyrównać teren i wyłożyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielona Góra,lubuskie

1 350 000 zł170 m² 7 945,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Oferta tylko w biurze prospace! Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący o bardzo wysokim standardzie wykończenia w zacisznej okolicy w miejscowości Płoty. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 780 000 zł261 m² 6 812,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Okazały dom na chynowie. Jest możliwość przekazania mieszkania w rozliczeniu. Cena do negocjacji! Właściciel ma gotowy projekt nowej aranżacji domu (zdjęcia pokazują stan obecny i nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

II etap osiedla przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Przedstawiamy ofertę lokali mieszkalnych z ogrodami i miejscami postojowymi w kameralnej inwestycji przy ulicy Łężyca-Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Ochla,Zielona Góra

3 850 000 zł414 m² 9 299,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Terra nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości, stanowiącej prawdziwą perłę oraz unikat na zielonogórskim rynku, zabudowanej dwoma budynkami: budynek 1 - nowoczesny, perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

W pełni wykończony, urządzony i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem! Położony w obrębie nowo wybudowanego kompleksu domów na osiedlu kolorowym przy ulicy złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Racula-Głogowska

Racula,Zielona Góra

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom wraz zabudowaniami gospodarczymi w dzielnicy Racula. Dom wybudowany został w latach 30-tych, zabudowa piętrowa i może stanowić dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Błękitna

Zielona Góra,lubuskie

899 000 zł151 m² 5 943,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Kolorowe - Chynów Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Makowa

Łężyca,Zielona Góra

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*Rezerwacja* Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, przestronnego domu o powierzchni całkowitej ok. 200m2 mieszczącego się w Łężycy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 670 000 zł193 m² 8 656,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Komfortowy dom wolnostojący na atrakcyjnym osiedlu w zacisznej okolicy - bezpośrednio przy Zielonej Górze - Droszków więcej informacji : tel. Tylko u Nas Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Raculka,Zielona Góra

1 170 000 zł173 m² 6 774,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Jeśli szukasz komfortu i lokalizacji na spokojnym, prestiżowym osiedlu - ta oferta jest idealna dla Ciebie! Jedna z trzech najwyżej notowanych lokalizacji w mieście. Trudno nie docenić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 230 000 zł143 m² 8 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Rezewacja- rewalacyjny, wykończony dom W zabudowie bliźniaczej na os.KOLOROWYM NA CHYNOWIE! 5 POKOI! GARAŻ! KLIMATYZACJA I REKUPERACJA! UWAGA: DOM SPRZEDAWANY W WERSJI POD KLUCZ, GOTOWY! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

990 000 zł122 m² 8 092,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom szeregowy Z garażem I dużą, narożną działką na osiedlu leśnym W zielonej górze. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, o powierzchni 122,33 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Urokliwy, komfortowy, dom W sąsiedztwie lasu Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 201,46 mkw, posadowiony na pięknej działce (1.394 mkw) graniczącej z lasem. Wykaz pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

2 780 000 zł240 m² 11 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Oferta zarezerwowana - nowoczesny, inteligentny dom W zielonej górze W dzielnicy jędrzychów. Energooszczędny i funkcjonalny piętrowy dom wolnostojący (242 mkw) o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Oferuję do sprzedaży dom parterowy, wolnostojący usytuowany w spokojnej i zielonej dzielnicy miasta Zielona Góra. Odległość od ścisłego centrum wynosi niecałe 5 km i zajmuje około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lecha

Zielona Góra,lubuskie

759 000 zł127 m² 5 971,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis Oferta w biurze prospace prowizję biura pokrywają sprzedający Na sprzedaż świetnie zaprojektowany piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

1 380 000 zł138 m² 9 971,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem I dużą działką, w atrakcyjnej lokalizacji na łężycy. Dom o powierzchni 138,39 m2, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

759 000 zł127 m² 5 971,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świetnie zaprojektowany piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, niedaleko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 230 000 zł143 m² 8 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom sprzedawany W wersji pod klucz, gotowy! 0% prowizji - sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednictwa, brak pcc - kupujący nie płaci podatku. Rewalacyjny, wykończony dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł133 m² 8 247,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wygodny, funkcjonalny i energooszczędny dom z garażem! Nowa cena! Marzysz o własnym domu, ale nie masz czasu na załatwianie formalności związanych z jego budową i urządzaniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

899 000 zł151 m² 5 943,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Drzonków,Zielona Góra

1 248 000 zł127 m² 9 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej prywatnego osiedla sosnowa polana w Drzonkowie. To dopieszczony w każdym calu projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochla-Zielonogórska

Ochla,Zielona Góra

1 049 000 zł149 m² 7 050,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

*rezerwacja* Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 148,78 m2 w tym lokal usługowy o powierzchni 26,18 m2, położonym na działce o powierzchni 868 m2. Przedmiotowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta jakich mało na rynku nieruchomości: dom parterowy, wolnostojący, z garażem i ogrodem z dużymi roślinami w super lokalizacji na Jędrzychowie. Dostępny od zaraz! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Łężyca,Zielona Góra

750 000 zł122 m² 6 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem w jednej z bardziej ekskluzywnych dzielnic Zielonej Góry. Prawa strona bliźniaka w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

1 290 000 zł225 m² 5 743,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Oferta zablokowana Nowoczesny parterowy dom w Przytoku z garażem dwustanowiskowym oraz sauną Powierzchnia całkowita 224,6m2 w tym: garaż - 34,9m2 piwnica - 49,7m2 Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

790 000 zł135 m² 5 843,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Oferta zablokowana piękny dom W zabudowie bliźniaczej Z dużą działką na osiedlu czarkowo garaż oraz 2 miejsca parkingowe Nowoczesne Osiedle Różane wybudowane w wysokim standardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

1 159 000 zł127 m² 9 125,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Jeśli cenisz codzienne życie wśród zieleni ,w niedalekiej odległości od lasu a jednocześnie w komfortowych warunkach to ta oferta sprzedaży domu na kameralnym osiedlu jest godną rozważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Dom W zabudowie szeregowej przy ul. Działkowej W zielonej górze. Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 120m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Przylep,Zielona Góra

860 000 zł195 m² 4 402,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Mieszkanie Z garażem I ogrodem W przylepie. Mieszkanie o powierzchni 195,36m2, usytuowane na parterze w pięciolokalowym budynku w Przylepie Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zielona Góra

Drzonków,Zielona Góra

1 000 000 zł135 m² 7 420,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Luksusowy, niepowtarzalnie I gustownie zaaranżowany dom położony przy lasie - Drzonków - Zielona Góra. Nowoczesny design, wyjątkowe projekt!całkowicie wyposażony dom o pow. 134,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jędrzychów,Zielona Góra

1 070 000 zł125 m² 8 570,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Niezwykle elegancki segment W budynku dwurodzinnym na jędrzychowie W zielonej górze Nowoczesny dom parterowy z przestronnym dobrze doświetlonym poddaszem użytkowym o powierzchni 124,85.