dowolna

Domy z garażem Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,Zielona Góra

959 000 zł161 m² 5 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Solidny dom jednorodzinny o klasycznej bryle z garażem na zagospodarowanej działce położony w dzielnicy Zawada. Budynek wraz z licznymi zabudowaniami zapewnia warunki do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zatonie,Zielona Góra

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Poniemiecki dom Z zabudowaniami gospodarczymi. Dom o powierzchni ok.140 m2 oraz zabudowania gospodarcze ( stodoła), usytuowane na działce o powierzchni 2050 m2 w dzielnicy Nowe Miasto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 280 000 zł113 m² 11 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej na osiedlu czarkowo garaż oraz miejsce parkingowe Nowoczesne Osiedle Różane wybudowane w wysokim standardzie. Instalacja fotowoltaiczna, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Braniborskie,Zielona Góra

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Segment W zabudowie szeregowej W zielonej górze - os. Braniborskie - rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (narożny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łężyca-Różana

Łężyca,Zielona Góra

1 280 000 zł113 m² 11 327,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom zarezerwowany Lokalizacja: łężyca - Różana, zielona Góra Nowoczesny dom w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, blisko szkoły, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Drzonków,Zielona Góra

609 000 zł95 m² 6 383,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej - funkcjonalnych domów w Płotach przy ulicy Czeremchowej, na osiedlu otoczonym lasami! Bez pcc i prowizji. Wszystkie informacje dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 349 000 zł138 m² 9 747,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem I dużą działką, w atrakcyjnej lokalizacji na łężycy. Dom o powierzchni 138,39 m2, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 690 000 zł336 m² 5 034,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Przestronny, duży dom Z garażami na chynowie, z doskonałym dojazdem do centrum Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 335,7 m2 wraz z dużym garażem o pow. 69,6 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

549 000 zł90 m² 6 072,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędne domy w Płotach Cena od 549 000 do 589 000 nowa inwestycja deweloperska Apartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu -. 0% - Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Jana Kilińskiego,Zielona Góra

790 000 zł192 m² 4 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta zarezerwowana - dom wolnostojący W zielonej górze Budynek mieszkalny, trzykondygnacyjny (dom w stylu kostki) o pow. 192 mkw na działce 501 mkw - idealna oferta dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 870 000 zł149 m² 12 550,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Przedstawiamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej. Pow. domu - 149m2. Działka - 788m2. Dom wybudowany w 2007r. Ocieplony, dachówka ceramiczna. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Kolorowe,Zielona Góra

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferta zablokowana w trakcie realizacji 0% wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! W pełni wykończony, urządzony i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

845 000 zł210 m² 4 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Dom bliźniaczy na urokliwej działce. Oferta zablokowana. Dom o pow. całkowitej 210 m2 w połowie przedwojenny, rozbudowany w latach 90-tych położony na cichym, spokojnym osiedlu. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

649 000 zł89 m² 7 292,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

790 000 zł192 m² 4 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji _________________ 0% prowizji__________________________ Typowa, peerelowska "kostka" czyli dom jednorodzinny w kształcie sześcianu - stwórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o łącznej powierzchni 127 m2 usytuowany na działce o powierzchni 733 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze- dzielnica Sucha Osiedle Złote Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

790 000 zł192 m² 4 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Nowa cena! _________________ 0% prowizji__________________________ Typowa, peerelowska "kostka" czyli dom jednorodzinny w kształcie sześcianu - stwórz współczesną formę przeprowadź metamorfozę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

949 000 zł131 m² 7 234,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 9.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia zakupem domów na Osiedlu Złote Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kożuchowska

Jędrzychów,Zielona Góra

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta nieruchomości w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze dostępna tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marzęcin,Zielona Góra

449 000 zł80 m² 5 577,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Dom w cenie mieszkania. Dom szeregowy z garażem położony przy parku. To może być Twój pierwszy dom! Stąd szybko i bezpiecznie dojedziesz do miasta. Na codzień będziesz cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łężycka

Chynów,Zielona Góra

1 700 000 zł232 m² 7 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Marzysz o przestronnym domu wolnostojącym, położonym z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Rzuć okiem na naszą ofertę, naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

0% wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! W pełni wykończony, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem! Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Kolorowe na Chynowie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lechitów

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na osiedlu Lechitów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 189,10 m2 oraz dodatkowego budynku znajdującego się na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Kisielin-Piaskowa

Nowy Kisielin,Zielona Góra

719 000 zł83 m² 8 624,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

*Umowa Przedwstępna* Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 83,37m2 mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Cegielnia,Zielona Góra

1 395 000 zł146 m² 9 561,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Atrakcyjny dom na osiedlu cegielnia W zielonej górze Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (parter z poddaszem użytkowym) i garażem - łącznie o powierzchni użytkowej 145,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Drzonków,Zielona Góra

979 000 zł103 m² 9 541,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowa cena! cena do negocjacji! Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy, przestronny i klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w malowniczej Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Racula,Zielona Góra

774 000 zł350 m² 2 211,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 350 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 800 m w Zielonej Górze, dzielnicy Racula. Jest to trzykondygnacyjny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Ochla,Zielona Góra

3 850 000 zł414 m² 9 299,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Terra nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości, stanowiącej prawdziwą perłę oraz unikat na zielonogórskim rynku, zabudowanej dwoma budynkami: budynek 1 - nowoczesny, perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 380 000 zł138 m² 9 971,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Rezerwacja - Gotowy już w październiku tego roku! Bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny lokal - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ochla-Bukowa

Ochla,Zielona Góra

699 999 zł133 m² 5 272,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis Oferta w biurze prospace nowa cena! Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla koło Zielonej Góry. Na powierzchni ok. 133 m2 rozmieszczono przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zatonie,Zielona Góra

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

875 000 zł127 m² 6 889,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowa Cena! Elegancja i Komfort na Osiedlu Złote Piaski! Oaza Luksusu w Sercu Przyrody! Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przepiękny, parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Powrócił do sprzedaży jeden bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie informacje dostępne pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zawada,Zielona Góra

990 000 zł186 m² 5 308,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Wolnostojący, interesująco i rozsądnie zaprojektowany, sensownie wybudowany i starannie wykończony, dom jednorodzinny. Baaardzo fajny układ budynku - na parterze ogromny a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zatonie,Zielona Góra

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Poniemiecki dom Z zabudowaniami gospodarczymi. Dom o powierzchni ok.140 m2 oraz zabudowania gospodarcze ( stodoła), usytuowane na działce o powierzchni 695 m2 w dzielnicy Nowe Miasto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racula-Jabłonowa

Racula,Zielona Góra

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:724 m²

* bez prowizji * Zadbany, położony w cichej okolicy, wolnostojący dom jednorodzinny w w Zielonej Górze w dzielnicy Nowe Miasto-Racula w województwie lubuskim. Dom pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jędrzychów,Zielona Góra

719 000 zł73 m² 9 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania z ogrodem i garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 73,29 mkw oraz ze 100 mkw ogrodem w spokojnej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Kwiatowe

Jędrzychów,Zielona Góra

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Sprzedam dom W cenie mieszkania na Jędrzychowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

949 000 zł131 m² 7 234,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 9.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 5 sypialni + salon. Brak garażu! 5 sypialni + salon. Domy W cenie mieszkań, już od 519.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

895 000 zł210 m² 4 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Dom bliźniaczy z małym oczkiem wodnym i urokliwą działką. Budynek Dom o pow. całkowitej 210 m2 w połowie przedwojenny, rozbudowany w latach 90-tych. Ogrzewanie zasilane kotłem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij