dowolna

Działki Zielona Góra – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 920 zł982 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jędrzychów / osiedle uczonych | zielona góra Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się części miasta? Ta działka to idealne połączenie ciszy, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł947 m² 221,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj na Srebrnej Polanie! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 947 m w najbardziej zielonej części Chynowa. To miejsce, w którym cisza otaczającego lasu spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

153 285 zł929 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 922 m , położona w Zielonej Górze, w dzielnicy Ochla. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

153 285 zł929 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 929 m , położona w Zielonej Górze, w dzielnicy Ochla. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

203 280 zł1 232 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1232 m , położona w Zielonej Górze, w dzielnicy Ochla. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane położone na osiedlu "cztery pory roku". Oferta bezpośrednia prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Osiedle "cztery pory roku" znajduje się w Płotach graniczących.

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł600 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez prowizji!uzbrojone działki z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według warunków technicznych 2020, położone w miejscowości Płoty. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł35 300 m² 252,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną - 35 300 m Cena netto: 8 900 000 zł Powierzchnia działki: 35 300 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (mn2 -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działki w Ochli, idealną dla osób marzących o własnym domu! Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1 000 m , położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 511 000 zł9 022 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w strefie przemysłowej Zielonej Góry, przy ulicy Zimnej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 9022 mto idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł5 300 m² 413,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 53 ar - Zielona Góra szybki dojazd do obwodnicy Zielonej Góry Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5300 m , położona w Zielonej Górze Osadnicza Foluszowa.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł3 000 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 30 arów (3000 m ), położoną w spokojnej części Zielonej Góry w dzielnicy Jarogniewice. Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

159 935 zł1 103 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ostatnia działka ( pozostałe wszystkie sprzedane) w Zielonej Górze z bezterminowymi Warunkami Zabudowy. Ostatni moment w tym roku na kupno działki rolnej z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł400 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 400m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnymo powierzchni 56m2 zlokalizowanej w Suchej. Domek jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł493 m² 1 521,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 493m2 zlokalizowaną przy ulicy Lisiej. Obecnie działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni całkowitej 78m2.

Szczegóły ogłoszenia

960 960 zł3 003 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! bez prowizji!świetna oferta dla dewelopera! W pełni uzbrojona działka budowlana o łącznej wielkości 3003 m2 , znajdująca się w Drzonkowie przy głównej ulicy ( ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ochla,Zielona Góra

899 000 zł1 000 m² 899 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - centrum Zielonej Góry, okolice ul. Batorego Greentown Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł19 045 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 106/3 o powierzchni 1,9045ha położoną w miejscowości Zielona Góra-Kiełpin. Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rvi, łiv,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 096 m² 163,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w zielonej i spokojnej dzielnicy Zielonej Góry Zawada. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł701 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka W sercu przylepu przestrzeń dla twojej wizji Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku często. I są takie, które trafiają się raz na długi czas. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

10 209 510 zł37 813 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki budowlane z przeznaczeniem pod budowę osiedla domów w Zielonej Górze - Przylep. dojazd do działek od ulicy Strażackiej i Działkowej. W wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

260 000 zł1 095 m² 237,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Zielonej Górze, obręb Ochla-Bukowa - w spokojnym, rozwijającym się otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł953 m² 136,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana położona na nowo rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Ochla. Teren płaski, nieogrodzony, z dala od głównej drogi asfaltowej (300 m),.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 600 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Wyjątkowa działka inwestycyjna znajdująca się przy ul. Wrocławskiej! Działka ma powierzchnię 1 600 m2, uzbrojona jest.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł13 300 m² 70,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działka przy lesie na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż bardzo atrakcyjną i ogromną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 5000m2 w Zielonej Górze: dzielnica Kiełpin Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, w bliskiej odległości znajduje się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 675 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 46675 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy: łiii, łiv, łv, łvi, riva, rivb, w Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

364 339 zł1 591 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 ostatnich przestronnych działek budowlanych położonych przy ul. Akacjowej w malowniczej dzielnicy Zielonej Góry Ochla (nowe Miasto). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł9 500 m² 0,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie działki o powierzchni 0,95ha w Przylepie zg. Plac ma kształt prostokąta z jednym bokiem pod lekkim skosem. Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł7 600 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 7 600 m2. Na działce znajduje się studnia głębinowa ze zbiornikiem ok. 5 000l wody. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł8 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy bardzo atrakcyjną działkę komercyjną o powierzchni 8000 m2 zlokalizowaną w Starym Kisielinie. Działka ma kształt prostokąta, droga dojazdowa asfaltowa. Opisana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

158 800 zł794 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchni ok. 8-11 arów, zlokalizowanych w malowniczej części Zielonej Góry przy ul. Ochla-Jutrzenki / dojazd ul.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł839 m² 280,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 4 kąty nieruchomości prezentują: działkę budowlaną położona w Zielonej Górze, dzielnica Racula o pow. - 839 m2.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł17 400 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,74 Ha usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy riiib, riva Dojazd do działki drogą polną. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 400 zł1 065 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Źródlanej w Zielonej Górze. Oferowana działka o powierzchni 1 065 m2 położona jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

231 140 zł3 302 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Nowym Kisielinie w okolicy strefy przemysłowej (położone pomiędzy ulicami Nowy Kisielin- kolejowa, a Nowy Kisielin- jeździecka) Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 696 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę nr 152/7 położoną W nowym kisielinie O powierzchni 1696M2. usytuowaną przy ulicy Leśnej na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 923 m² 117,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana położona W zielonej górze W dzielnicy kiełpin Działka o powierzchni 4.923 mkw (0,4923 ha), położona w południowej części Zielonej Góry.Teren na którym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł810 m² 283 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność prezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 810 m, położoną w urokliwej i spokojnej dzielnicy Ochla przy ul. Zamkowej, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

142 742 zł958 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł2 400 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o powierzchni 2400m2 w Zielonej Górze (łężyca) zabudowaną dwoma budynkami: a/ budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym b/ budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.