dowolna

Działki budowlane Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży działek

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 920 zł982 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jędrzychów / osiedle uczonych | zielona góra Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się części miasta? Ta działka to idealne połączenie ciszy, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł947 m² 221,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj na Srebrnej Polanie! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 947 m w najbardziej zielonej części Chynowa. To miejsce, w którym cisza otaczającego lasu spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 022 400 zł1 065 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Źródlanej w Zielonej Górze. Oferowana działka o powierzchni 1 065 m2 położona jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 696 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę nr 152/7 położoną W nowym kisielinie O powierzchni 1696M2. usytuowaną przy ulicy Leśnej na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł670 m² 402,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 670m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca. Nieruchomość świetnie położona, przy drodze utwardzonej, z pełnymi mediami w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

334 800 zł744 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj miejsce, w którym komfort codziennego życia spotyka się z ciszą i urokiem przyrody. Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 744 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

180 600 zł1 806 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Słone, gminna Świdnica, w odległości ok 10 km od centrum Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł400 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę numer 125/4 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice. Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł7 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 7300 m2 zlokalizowana w północnej części miasta, z wydanymi warunkami zabudowy. Idealnie położona i przygotowana pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł699 m² 240,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z potencjałem na sprzedaż - Ochla, zielona Góra-lubuskie Oferujemy Państwu wyjątkowe działki z potencjałem zabudowy mieszkaniowej w spokojnej i zalesionej części Ochli,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 073 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej dzielnicy Zielonej Góry - Krępa, o powierzchni 2073 m2. Działka ma regularny kształt (ługi prostokąt/trapez).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki w Zielonej Górze, dzielnicy Nowe Miasto, jeleniów o powierzchni 1000m2 każda. Oferta i cena dotyczy sprzedaży jednej działki. Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

197 640 zł1 098 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Zielona Góry -jeleniów o powierzchni 1003 m działka 102/18 Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł9 088 m² 550,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezwykła działka Z linią brzegową W zielonej górze na os. Cegielnia Malownicza działka budowlana o powierzchni 9.088 mkw położona na Osiedlu CEGIELNIA, osiedlu otoczonym lasami,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 644 m² 374,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 396 m² 214,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

? wyjątkowa działka w prestiżowej części Zielonej Góry - Zatonie ? Są miejsca, które mają niepowtarzalny klimat. Zatonie jest jednym z nich. Na sprzedaż działka budowlana nr 273 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

154 950 zł1 033 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1033m2 zlokalizowaną w Ochli przy ul. Strumykowej Działka według studium zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł969 m² 273,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m , która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia:.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł864 m² 219,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż atrakcyjna działka na Ochli (nowe Miasto - Zielona Góra) o powierzchni 864 m2. Działka ma regularny kształt i równą powierzchnię. Na.

Szczegóły ogłoszenia

276 840 zł769 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł9 646 m² 92,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Barcikowicach Małych o pow. 9646m2 zlokalizowaną 14 km od centrum Zielonej Góry. Działka znajduje się przy drodze leśnej i otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

960 960 zł3 003 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! bez prowizji!świetna oferta dla dewelopera! W pełni uzbrojona działka budowlana o łącznej wielkości 3003 m2 , znajdująca się w Drzonkowie przy głównej ulicy ( ulica.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 785 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 413/7, położoną przy ul. Łąkowej w Ochli, w województwie lubuskim. Opis nieruchomości: przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

360 400 zł901 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m2 usytuowana w Drzonkowie zlokalizowana w niedalekiej odległości od lasu, na nowo rozwijającym się osiedlu. Osiedle W otoczeniu lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł744 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł2 400 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o powierzchni 2400m2 w Zielonej Górze (łężyca) zabudowaną dwoma budynkami: a/ budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym b/ budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 068 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! wyjątkowa okazja! oferujemy państwu do sprzedaży działkę budowlaną W przylepie W otoczeniu zabudowy. Działka O pow. 0,1068 ha. dojazd do działki od ulicy Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 910 zł769 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 100 m² 213,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest poleca Państwa uwagę działkę o powierzchni 1100-1200m2 położoną w miejscowości Zatonie koło Zielonej Góry. Teren znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 849 m² 452,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej w Starym Kisielinie z bezpośrednim dostępem od ul. Pionierów Lubuskich. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 671 m² 246,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W zielonej górze-racula Działka budowlana o łącznej powierzchni 5.671 mkw, w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem MN, U2. Działka jest zabudowana trzema.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł35 300 m² 252,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną - 35 300 m Cena netto: 8 900 000 zł Powierzchnia działki: 35 300 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (mn2 -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 373 m² 182,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną graniczącą z lasem oraz gotowym projektem domu wraz wydanym pozwoleniem na budowę. Działka ma powierzchnię 1373m2, usytuowana jest bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

489 300 zł1 398 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki budowlane z przeznaczeniem pod budowę osiedla domów w Zielonej Górze - Przylep. Oferta dotyczy działki O pow. 0,1398 ha dojazd do działek od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł750 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na nowopowstałym osiedlu i spokojnych obrzeżach Zielonej Góry. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna, miejsce oddalone od zgiełku miasta. Dogodny dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

238 320 zł662 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 150 m² 191,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki budowlane położone w Droszkowie na os. Słonecznym. Działki posiadają powierzchnię od 1000m2 do 2700m2. Drogi wewnętrzne osiedla są utwardzone, z nawierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł840 m² 255,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 840 m w miejscowości Zielona Góra - Ochla. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł898 m² 645,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest poleca Państwa uwagę działkę o powierzchni 890m2 położoną w miejscowości Zielona Góra. Teren znajduje się w centrum miasta Dolina Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 150 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1150m2, położona w miejscowości Sucha, zaledwie 12 km od centrum Zielonej Góry i tylko 7 km od centrum rekreacyjno- sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

154 635 zł793 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinna, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry. Lokalizacja: po prawej.