dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra Łężyca

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

1 249 000 zł137,12 m² 9 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,5 m2 (plus strych 30 m2, ok. 40 m2 liczone po podłodze- powierzchnia mieszkalna).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 664 zł49,86 m² 9 539,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa ostatnie dostępne mieszkanie Z ogródkiem 38 M2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 057 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1057m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio graniczącą z lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

534 359 zł63,69 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł65,41 m² 8 255,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | nowe | klimatyzacja | Łężyca, ul. Ciesielska Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł58,49 m² 8 804,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament w wysokim standardzie - ul. Ciesielska - Łężyca, zielona Góra Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 180 zł71,20 m² 9 033,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M14 / 4.14 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 180 zł71,20 m² 9 033,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M11 / 4.11 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 070 zł62,80 m² 9 491,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M7 / 5.7 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 639 zł55,85 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa mieszkanie Z balkonem na os. Czarkowo Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90,50 m² 8 055,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko w naszym biurze - taka oferta! apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - Łężyca Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63,51 m² 53,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić państwu gustowne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu łężyca. Układ pomieszczeń : 1. Salon połączony z aneksem kuchennym 2. Sypialnia główna 3. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 070 zł62,80 m² 9 491,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M4 / 2.4 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 030 zł61,20 m² 9 526,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 890 zł58,10 m² 9 498,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 530 zł61,20 m² 9 485,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51,30 m² 11 968,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł74,05 m² 8 467,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi przy ulicy Geodetów na Łężycy więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 355 zł66,63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł670 m² 402,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 670m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca. Nieruchomość świetnie położona, przy drodze utwardzonej, z pełnymi mediami w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

City Invest oferuje na sprzedaż budynek mieszkalny typu bliźniak w stanie deweloperskim w Łężycy. Budynek jest obiektem nowo wznoszonym, pod lasem, który zapewnia spokój i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 399 m² 428,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1399 m2 usytuowana w Łężycy. Działka ustawna, w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona, dojazd do działki drogą utwardzoną-.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł175,79 m² 9 101,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy atrakcyjny i niezwykle przestronny dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym- posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł78,30 m² 9 386,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W zielonej górze Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 732 zł59,62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w inwestycji niwa przy ul. Inwestycyjnej, na cenionym osiedlu Czarkowo w Łężycy. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł104,20 m² 14 299,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny mieszczący się w Łężycy -spokojnej, malowniczej okolicy przy lesie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 104,20 m.kw. Nieruchomość posadowiona jest na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 540 zł73,71 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle niwa, zielona Góra Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł1 200 m² 451,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

City Invest Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę położoną w Nowej Zielonej Górze. Teren znajduje się w zacisznym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem do Centrum .Działka.

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Łężyca | 3 pokoje | Winda Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! ustawne mieszkanie 2-pokojowe W nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,74 m² 10 168,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa niższ cena Na sprzedaż jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowemieszkanie o powierzchni 68,74 m , położone na 1. piętrze budynku z windą na Łężycy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 640 zł67,40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na os. Czarkowo W sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,37 m² 10 667,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,37m (powierzchnia mieszkalna 51,56 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z balkonem, przy ulicy Łężyca-Ciesielska w Zielonej Górze. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 105 zł57,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3