dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra Łężyca

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Rynek pierwotny

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   parterowe domy W zabudowie bliźniaczej W łężycy Oferujemy domy parterowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48,03 m² 13 117 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym blok na popularnym osiedlu Łężyca. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł61,70 m² 8 293,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkania z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Zielonej Górze - Łężyca. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,70 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia - łężyca ul. Ceglana Przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym bloku zlokalizowanym na popularnym osiedlu. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,30 m² 10 455,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Zielonej Góry- na Łężycy. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 442 zł59,47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł102 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie posiadamy 4 domy parterowe typu bliźniak o powierzchni 102 m2. Osiedle znajduje się w Łężycy ul.Spacerowa. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu skupiającym 16 domów. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,69 m² 10 661,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na Łężycy w Zielonej Górze przy ul. Inwestycyjnej. Nieruchomość położona na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł43,70 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Łężycy przy ul. Ciesielskiej w stanie deweloperskim, idealne dla singla lub pary w super cenie - 399 000 pln! Niski parter w bloku 4 piętrowym, w pobliżu las oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łężyca-Dolna

Łężyca,Zielona Góra

2 086 000 zł5 540 m² 376,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, dwóch, sąsiadujących ze sobą działek, o łącznej powierzchni 5540 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

679 000 zł88 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Nowe osiedle "domy na górce" na Łężycy przy ulicy Prostej! bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera , wykonawcy kameralnych osiedli mieszkaniowych przy Źródlanej, złotej, bordowej, łężycy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Budowlanych

Łężyca,Zielona Góra

480 000 zł52 m² 9 188,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

* umowa Przedwstępna * Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Łężyca,Zielona Góra

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyjątkowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Jeśli szukasz czystego, zadbanego i stylowego wnętrza, ta oferta jest dla Ciebie. Czynsz najmu: 2200 zł Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. m z balkonem, położone na 3 piętrze. Nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu Łężyca. W sąsiedztwie lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

587 000 zł56 m² 10 538,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

605 000 zł56 m² 10 861,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

> prezentujemy państwu gustowne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym pietrzę! blok Z windą! wykończone! układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym ( 23m2), sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży, atrakcyjne i zachowane w dobrym standardzie mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem. Mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze, na popularnym i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Geologów

Łężyca,Zielona Góra

639 000 zł58 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! nowa cena! Odkryj nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających! To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

499 000 zł39 m² 12 690,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_Sprzedane_ Przytulne 2 pokoje z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie -twoja enklawa spokoju na Os. Czarkowo (łężyca) Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

665 000 zł75 m² 8 825,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Promocja! Bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi Czarkowo - Łężyca! więcej informacji pod numerem telefonu Pomagamy w wyborze korzystnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Budowlanych

Łężyca,Zielona Góra

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku w zielonogórskiej Łężycy. Najem W forme najmu okazjonalnego (z umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia! Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze niskiego bloku. Powierzchnia wynosi 28 m2 i składa się na nią pokój z aneksem kuchennym i z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarkowo,Zielona Góra

770 000 zł69 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, jest nowoczesne i oferuje szereg udogodnień? Ta oferta na Osiedlu Czarkowo jest właśnie dla Ciebie. Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą, przy ul.Łężyca-Willowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

499 900 zł39 m² 12 733,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,26 m2, usytuowane na drugim piętrze w niemalże nowym budynki z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ceglana

Łężyca,Zielona Góra

499 000 zł37 m² 13 523 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Łężyca | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród zieleni Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na popularnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

598 000 zł56 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł37 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe W nowym bloku Z windą! przy lesie. Spokojna rodzinna okolica. Standard: wszystkie meble i sprzęty są nowe. Kuchnia wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

70 M2, parter, parking! Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 - idealny na kosmetyczkę, fryzjera lub biuro czy gabinet - Czarkowo. Lokal składa się z : - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta w biurze prospace Marzysz o mieszkaniu w spokojnej i cichej dzielnicy z widokiem na las? Mamy idealny apartament w Łężycy (dzielnica Zielonej Góry). Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

595 000 zł49 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej to mieszkanie czeka na Ciebie! Marzysz o nowoczesnym, stylowym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu? Oto idealna okazja! Bez remontów, bez stresu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

585 000 zł58 m² 10 049,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfort i elegancja w sercu Łężycy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Zielonej Górze przy ul. Inwestycyjnej - miejsca, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

669 000 zł83 m² 8 095,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Oferta w biurze Prospace Na sprzedaż ostatnie trzy mieszkania w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Łężyca w Zielonej Górze. Nowoczesny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

308 400 zł771 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do kupna działkę W łężycy W malowniczej okolicy pod samym lasem! Działka niezabudowana o pow. 771m2 z wewnętrznymi drogami z dojazdem z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

612 699 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

485 000 zł37 m² 12 943,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie włężycy o powierzchni 33,55m2 usytuowaną na 3 piętrze w nowym bloku z windą. Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łężyca,Zielona Góra

689 000 zł89 m² 7 767,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Łężycy o powierzchni 88,7m2 usytuowaną na 1 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: - kuchnia połączona z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

629 000 zł56 m² 11 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

528 640 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na modnym, dynamicznie.