dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Zielona Góra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

54 zł/m²231,17 m² 12 483 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wełna Business Center Prestiżowe powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe na wynajem Zielona Góra, oferujemy do wynajęcia nowoczesne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

45 zł/m²88,56 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

GG Grafitt istnieje od 20 lat i na stałe jest wpisana w świadomość mieszkańców Zielonej Góry. Położony jest w samym centrum miasta, przy najbardziej uczęszczanej ulicy Boh.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

45 zł/m²34,08 m² 1 534 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

60 zł/m²87,80 m² 5 268 zł

 

 

 

o nowych ogłoszeniach

31,25 zł/m²480 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Zabytkowa willa przy ul. Dworcowej 33 w Zielonej Górze 480 m2 powierzchni w historycznym budynku z wyjątkowym potencjałem Do wynajęcia lub na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia centrum zielonej góry Do wynajęcia lokal użytkowy idealny pod działalność biurową, położony w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Sikorskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   lokal użytkowy W centrum miasta W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o pow. 8 0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²164,67 m² 5 671 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

64,64 zł/m²131,50 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość przejęcia części wyposażenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²87,80 m² 3 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Pierwsze 3 miesiące bez opłat dla właściciela! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²110 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiamy na wynajem lokal użytkowy z dużą witryną o powierzchni ok. 110m2 położony na parterze w sąsiedztwie innego lokalu budynku wolnostojącego. Duży ruch pieszy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²24 m² 1 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - galeria grafitt, zielona góra oferta promocyjna! Lokal o powierzchni 24 m2, położony na piętrze w Galerii Grafitt - prestiżowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy na pierwszym piętrze w nowej kamienicy w centrum miasta przy Placu Pocztowym 15 o powierzchni 40 m2. W lokalu można prowadzić usługi biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²65 m² 3 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro 65 m | 3 pomieszczenia | Zielona Góra | media w cenie | minimum 1 rok Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na wynajem lokal biurowy o łącznej powierzchni około 65 m, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Ludowa

Zielona Góra,lubuskie

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni 19,16m2. Brama sterowana automatycznie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44,50 zł/m²123,37 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 78,51 m 2 z antresolą (37,78 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²213 m² 14 697 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego Lokalu o powierzchni całkowitej 213m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

61,58 zł/m²40,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal o powierzchni 40,60m2 składający się z sali sprzedaży o pow. 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

18,40 zł/m²163 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przemysłowy magazyn / warsztat z zapleczem biurowym. Cena W ogłoszeniu netto! Należy doliczyć vat 23%. Cena brutto to 3690,00 zł. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²88,56 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²63 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 63m2 na parterze, usytuowany w centrum miasta przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal składa się z pomieszczeń o powierzchni: - biuro nr 1 - 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²62 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul. Kupieckiej. Powierzchnia 62 mkw , nieruchomość może spełniać funkcję handlowo - usługową oraz biurową. Ogrzewanie gazowe , piec gazowy dwufunkcyjny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

okal użytkowy do wynajęcia lub sprzedaży - Centrum Zielonej Góry, ul. Reja Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 108 m2, położony w sercu Zielonej Góry, przy ulicy Reja - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

26,88 zł/m²16 m² 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 16,58 m2 mieszczący się na I piętrze budynku biurowego w Zielona Góra, przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²817 m² 49 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajmu ok 817 mkw powierzchni biurowej wraz z częścią socjalną w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość przeszklona i doskonale naświetlona. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²21 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

_________ 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I _________ Mamy przyjemność zaprezentować biuro na wynajem w świetnej lokalizacji, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²100,81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym piętrze w kamienicy przy deptaku. Lokal składa się z 2 sal sprzedaży (53m2 , 20m2) biura (15m2) łazienki z toaletą (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dowhan-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Palcu Słowiańskim, tuż przy sądzie. Budynek nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²851,81 m² 20 955 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 21, zielona Góra Powierzchnia uż.: 851,81 m Liczba pomieszczeń: 44 Grunt: dz. ewid. nr 101 oraz 100/2 o pow. 2 150 m Cena: 24,60 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Zielona Góra,lubuskie

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W platinum house! Lokale biurowo-usługowe do wynajęcia - Zielona Góra, ul. Dekoracyjna Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²119 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 119m2 położony w Zielonej Górze przy ul. Jedności Robotniczej. Wejście od ulicy, drugie od zaplecza, witryna. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²111 m² 6 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

! najemca nie płaci prowizji dla biura! Przedstawiamy ofertę wynajmu pomieszczeń usługowo- biurowych o powierzchni 111m2 zlokalizowanych w centrum miasta przy ul. Wyspiańskiego. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

36,29 zł/m²62 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 62,22m2 zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Gorzowska

Zielona Góra,lubuskie

30 zł/m²488 m² 14 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna Zielona Góra, ul. Gorzowska Do wynajęcia hala o powierzchni 488 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Gorzowskiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²32 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44,50 zł/m²95,11 m² 4 232 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 58,35 m 2 z antresolą (29,68 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44,50 zł/m²121,94 m² 5 426 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 77,59 m 2 z antresolą (37,27 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²335 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt biurowy do wynajęcia o powierzchni 335 m2 usytuowane na 2 poziomach po 167,5 m2 na każdej kondygnacji. Obiekt murowany przylegający do hali magazynowej. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²27,29 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyremontowany lokal biurowy położony na I piętrze. Okna skierowane na stronę północną. Biurowiec oddalony tylko o 700 m od centrum miasta - budynek widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

63,49 zł/m²56,70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego lokalu handlowo-usługowego, usytuowanego w samym sercu Zielonej Góry. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy ruchliwym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

59,90 zł/m²116,87 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 116,87 m2, zlokalizowanego w nowym apartamentowcu przy ul. Moniuszki. Jedna z najlepszych lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²113,55 m² 7 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego 95,23 m2 z toaletą. - dowolna adaptacja, tj. p ełne dostosowanie powierzchni do.