dowolna

Lokale w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną na sprzedaż zlokalizowaną w strefie przemysłowej miasta. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3876m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

30,43 zł/m²23 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na pierwszym piętrze w centrum miasta! Przedstawiamy Państwu ofertę lokalu do wynajęcia w odnowionej kamienicy w centrum miasta. Lokal ma powierzchnię 23 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 100 mkw. W ścisłym centrumdo wynajęcia przestronny lokal usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Na powierzchni 100 mkw. rozmieszczono jedną dużą salę, wydzielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48,69 zł/m²34 m² 1 670 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter Z witryną - 1670 zł plus prąd! Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 34,3 mkw. położony na parterze budynku w samym centrum miasta. Lokal składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24 zł/m²25 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum - parter Z witryną Lokal w centrum miasta, doskonale widoczny, z dużą witryną. Okna i drzwi zabezpieczone kratami. Dwa wejścia do lokalu - bezpośrednio od ulicy i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20,41 zł/m²49 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal, 3 pokoje! Do wynajęcia lokal biurowy na I piętrze biurowca zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum miasta, w strefie przemysłowej. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

13,85 zł/m²27 m² 374 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal W centrum Z łazienką Atrakcyjny cenowo lokal usytuowany w centrum miasta. Lokal z własną łazienką, dodatkowo w pokoju zamontowano umywalkę. Doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²31 m² 1 866 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gabinet na parterze!do wynajęcia atrakcyjny lokal na parterze nowego budynku z windą, położonego w centrum miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 31,1 mkw. Budynek jako jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

148,81 zł/m²17 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter W centrum Z dużą witrynądo wynajęcia lokal usytuowany na parterze w centrum miasta o pow. 16,8 mkw., z dużą witryną. Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26,04 zł/m²96 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Duży lokal w korzystnej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu ofertę lokalu do wynajęcia w centrum miasta. Lokal usytuowany jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Pod budynkiem darmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

10,60 zł/m²56 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pomieszczenie magazynowe 56 mkw. Do wynajęcia pomieszczenie z przeznaczeniem na magazyn lub warsztat, położone w niedalekiej odległości od centrum miasta, z dogodnym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,98 zł/m²59 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Komfortowo wykończony lokal prestiżowa lokalizacja - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 59 mkw., usytuowany w nowo wybudowanym, nowoczesnym biurowcu, położonym w centrum miasta. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35 zł/m²95 m² 3 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal W centrum miasta Z tarasem Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy położony na II piętrze budynku. Obiekt przyciąga uwagę charakterystycznym i nieprzeciętnym wyglądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

47,78 zł/m²293 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parter W centrum! 293 mkw.! Do wynajęcia lokal 293 mkw. w świeżo wyremontowanej kamienicy położonej w samym centrum miasta. Na parterze znajdują się dwie duże sale, toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35,82 zł/m²335 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrumdo wynajęcia ok. 335 mkw. w ścisłym centrum miasta z 6 bezpłatnymi miejscami postojowymi. Lokal w części dwupoziomowy, usytuowany na piętrze (240 mkw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²646 m² 12 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie handlowe W centrumduża powierzchnia handlowa do wynajęcia! Lokal znajduje się na I piętrze domu handlowego położonego w pobliżu centrum. Na powierzchni 646 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klimatyczny lokal taniec, fitnesslokal z osobnym wejściem o powierzchni ok. 100 mkw. zlokalizowany poza centrum miasta przy domku jednorodzinnym. Obiekt składa się z dużej 75 mkw. sali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

43,33 zł/m²15 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum na parterze z wyeksponowanym oknem. W lokalu duże okno z widokiem na ciąg pieszych oraz inne kamienice gdzie znajdują się sklepy, banki,usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²11 m² 352 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro 11 M2 W centrum! Lokal o powierzchni 11 mkw. położony jest na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Budynek bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej Góry!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

17,54 zł/m²68 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w ścisłym centrum Zielonej Góry. Lokal usytuowany jest na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej bardzo blisko Ratusza i sądów. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

36,82 zł/m²30 m² 1 090 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy w centrum Zielonej Góry. Lokal ma powierzchnię 29,60m2 i położony jest na V piętrze w biurowcu z windą. Lokal posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

17,54 zł/m²68 m² 1 200 zł

 

 

 

Centrum,Zielona Góra

30,30 zł/m²264 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, luksusowo wykończony budynek o przeznaczeniu mieszkalno - usługowym, położony w ścisłym centrum miasta. Budynek trzykondygnacyjny po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Lokal z dużym potencjałem stwarza wiele możliwości! Na sprzedaż lokal użytkowy po generalnym remoncie! Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum miasta Zielona Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

17 zł/m²57 m² 969 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 57 mkw.Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 57 mkw. zlokalizowany w samym centrum miasta na I piętrze kamienicy. Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²30 m² 969 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

2 biura 30 M2! ogrzewanie W cenie! Lokal bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej Góry! Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe. Lokal o powierzchni 30,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24,06 zł/m²187 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Realder Nieruchomości prezentuje do wynajęcia budynek usługowo - magazynowy o pow. 186,60m2 położony na działce o powierzchni 1384m2. Nieruchomość położona jest blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

27,11 zł/m²166 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Realder Nieruchomości prezentuje do wynajęcia budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 165,77m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1384m2. Nieruchomość położona jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

17 zł/m²46 m² 782 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 46 mkw.Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 46 mkw. zlokalizowany w samym centrum miasta na I piętrze kamienicy. W lokalu rozprowadzona sieć komputerowa i telefoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł359 m² 1 643,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pośredniczymy w sprzedaży lokalu użytkowego, znajdującego się na parterze budynku mieszkalnego położonego na dobrze skomunikowanym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

228 000 zł58 m² 3 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pośredniczymy w sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego na I piętrze czteropiętrowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal jest doskonale przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

12,50 zł/m²63 m² 788 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn 63 mkw.!Do wynajęcia pomieszczenie z przeznaczeniem na magazyn, położone w niedalekiej odległości od centrum miasta, z dogodnym dojazdem oraz parkingiem. Powierzchnia 63 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

32 zł/m²170 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowo - usługowy położony na pierwszym i drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku budynku, zlokalizowanego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

390 000 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony w centrum Zielonej Góry w bliskiej odległości od Ratusza. Lokal w witryną położony jest na parterze w kamienicy. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

330 000 zł68 m² 4 824,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na sprzedaż lokal położony w ścisłym centrum Zielonej Góry. Lokal usytuowany jest na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej bardzo blisko Ratusza i sądów. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²54 m² 1 716 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

3 pokoje biurowe 53,62 M2 W centrum!lokal bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej Góry! Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe. Lokal o powierzchni 53,62 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

38,27 zł/m²46 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w kamienicy w centrum Zielonej Góry. Lokal ma powierzchnię 45,73m2 i składa się z 2 sali sprzedaży, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24,69 zł/m²122 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 121,53 M2 W rewelacyjnej cenie! centrum!idealne miejsce na siedzibę firmy! Lokal bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej Góry! Przy obiekcie znajdują się miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

17 zł/m²18 m² 306 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 18 mkw.Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 18 mkw. zlokalizowany w samym centrum miasta. W lokalu rozprowadzona sieć komputerowa i telefoniczna. Koszt najmu wynosi 17 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

17 zł/m²32 m² 544 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 32 mkw.Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32 mkw. zlokalizowany w samym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń. W lokalu rozprowadzona sieć komputerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32 zł/m²23 m² 746 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro 23,32 M2 W centrum! Lokal o powierzchni 23,32 mkw. położony jest na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Budynek bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej.