dowolna

Lokale w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

25,71 zł/m²350 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Realder Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 1384m2 zabudowanej: * budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 165,77m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

12,50 zł/m²188 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 188 mkw.!Do wynajęcia lokal użytkowy 188 mkw. usytuowany w Zielonej Górze w niedalekiej odległości od centrum miasta. Teren, na którym znajduje się lokal jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

54,52 zł/m²34 m² 1 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter Z witryną W ścisłym centrum!do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 34,3 mkw. położony na parterze budynku w samym centrum miasta. Lokal składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

64 zł/m²25 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W centrum miasta W cenie media - całkowity koszt najmu 1600 zł bruttodo wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25 mkw. usytuowany w centrum miasta, w bardzo widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²27 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W centrum miastado wynajęcia lokal biurowy o pow. 27 mkw., usytuowany na I piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy. Lokal bez barier architektonicznych - winda z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

19,52 zł/m²84 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal O pow. 84 mkw. W centrum miasta Do wynajęcia lokal o pow. 84 mkw., usytuowany w kamienicy w centrum miasta. Rozkład: 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

615 300 zł410 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy W centrum!na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 410 m2. Lokal stanowi parter 135,2m2 oraz I piętro 275 m2. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

391 050 zł261 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy W centrum!na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 260,7 m2. Lokal położony na III piętrze budynku z windą. Wejście do budynku prowadzi z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł280 m² 998,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W centrum!na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 280,3 m2. Lokal położony w piwnicy 3-kondygnacyjnego budynku w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

1 458 000 zł324 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! nowoczesne lokale usługowe niedaleko centrumna sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w stanie deweloperskim, usytuowany w niedalekiej okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 zł/m²24 m² 629 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Media W cenie! 2 pokoje biurowe!do wynajęcia lokal o powierzchni 24,18 mkw. położony w mieście poza centrum. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 14,2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 zł/m²20 m² 514 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 19,76 M2 W centrum!lokal o powierzchni 19,76 mkw. położony jest na II piętrze budynku biurowo-usługowego. Budynek bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 zł/m²50 m² 1 302 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

3 pokoje biurowe 50,06 M2 W centrum!lokal bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej Góry! Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe. Lokal o powierzchni 50,06 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 zł/m²23 m² 589 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 22,64 M2 W centrum!lokal o powierzchni 22,64 mkw. położony jest na II piętrze budynku biurowo-usługowego. Budynek bardzo dobrze widoczny z jednej z głównych ulic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

119 000 zł27 m² 4 379,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W centrum miasta na parterzena sprzedaż lokal usługowy o pow. 27,20 mkw., usytuowany na parterze kamienicy z witryną. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i w.c. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

19,54 zł/m²87 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum - parterdoskonale widoczny, w centralnej części miasta, przy ciągu pieszym i jezdnym. Przestronne 3 pomieszczenia, umeblowana i wyposażona kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 zł/m²26 m² 669 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Media W cenie! 2 pokoje biurowe!do wynajęcia lokal o powierzchni 25,72 mkw. położony w mieście poza centrum. Lokal składa się z 2 pomieszczeń: ok. 15 i 10 mkw. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20,59 zł/m²170 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! lokal 170 mkw. W centrum miasta! na parterze Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w atrakcyjnej cenie, zlokalizowany w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zamkowa

Centrum,Zielona Góra

24 zł/m²50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Witam, wynajmę lokal handlowy/usługowy (pow.50m2) w centrum Zielonej Góry przy gazowni (za przystankiem Elżbietanki). Lokal jest dwupiętrowy - na górze toaleta, magazyn. Do ceny należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

51,84 zł/m²174 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Realder nieruchomości prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Lokal ma powierzchnię 173,60m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

6 000 000 zł3 000 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla inwestorów. Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o pow.zabudowy ok. 3000m2 na działce niespełna 15000m2. Dotychczas wykorzystywany na prestiżowy salon sprzedaży samochodów znanej marki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

30 zł/m²12 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnie biurowe os. Zacisze zielona góra Lokal biurowy znajduje się w budynku wolnostojący na II piętrze. Składa się on jednego pomieszczenia o łącznej pow. 12,2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

35 zł/m²55 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnia handlowa W markecie budowlanym W zielonej górze oferta bezpośrednia Oferujemy możliwość wynajęcia 55 mkw. powierzchni handlowo- usługowej w markecie budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

30 zł/m²33 m² 993 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnie biurowe os. Zacisze zielona góra Lokal biurowy znajduje się w budynku wolnostojący na I piętrze. Składa się on z dwóch pomieszczeń o łącznej pow. 33,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

30 zł/m²37 m² 1 105 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnie biurowe os. Zacisze zielona góra Lokal biurowy znajduje się w budynku wolnostojący na II piętrze. Składa się on jednego dużego pomieszczenia o łącznej pow. 36,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

55 zł/m²131 m² 7 205 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale do wynajęcia biurowe W centrum- zielona góra Lokal biurowy do wynajęcia znajduje się przepięknej i odrestaurowanej kamienicy na I piętrze. Składa się on z siedmiu sporych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

58,75 zł/m²40 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy ,nadający się na handel, biura, gabinet. Lokal położony jest w ścisłym centrum Zielonej Góry , przy deptaku, na ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

39,58 zł/m²24 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Zielonej Góry. Lokal ma powierzchnię 24m2. Składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjny lokal położony na parterze w zabytkowej kamienicy blisko Focus Parku. Lokal użytkowy o powierzchni 62 m2 składa się z 3 pomieszczeń, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

24,57 zł/m²40 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w budynku mieszkalno - użytkowym wybudowanym w 2010 roku. Lokal ma powierzchnię 40,30m2 i składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

22,00 zł/m²54 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w budynku mieszkalno - użytkowym wybudowanym w 2010 roku. Lokal ma powierzchnię 54,10m2 i składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

10 zł/m²400 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 400m2 zlokalizowana w bliskiej odległości od Zielonej Góry z dogodnym dojazdem do centrum miasta i obwodnic. Hala położna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Centrum

Centrum,Zielona Góra

11,80 zł/m²115 m² 1 357 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 115 m2 w centrum miasta z dojazdem dla tirów. Dodatkowe informacje: * wejście z rampy * szeroka brama * dostęp do sanitariatów Cena miesięcznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

56,52 zł/m²23 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sky House zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w centrum Zielonej Góry przy Placu Bohaterów. Nieruchomość usytuowana jest w kamienicy, w otoczeniu salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

 

 

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy do sprzedaży dwupoziomowy lokal z witryną w centrum miasta. Na parterze znajduje się sala o pow. ok. 40 m2 z dużą witryną, na piętrze na pow. ok. 20 m2 - pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta! Polecam atrakcyjny lokal w eleganckim budynku w centrum Zielonej Góry. Lokal na 3 piętrze, w skład którego wchodzą: - pokój 36,21m2, - pokój 14,23m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plac Jana Matejki

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł68 m² 4 365,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w luksusowym budynku w centrum Zielonej Góry. Lokal na 3 piętrze, w skład którego wchodzą: - pokój 36,21m2, - pokój 14,23m2, - przedpokój 5,08m2, - łazienka 4,98m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

22,67 zł/m²75 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy O pow. 75 M2 na parterze niedaleko centrum miasta! lokalizacja: lokal o powierzchni 75 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego znajdującego się w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

113,21 zł/m²106 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy idealny na kawiarnię -restaurację,W centrum miasta na deptaku na parterze Z witryną po kapitalnym remoncie I rewitalizacji! cena do uzgodnienia! Lokal o pow. 106 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Okazja cenowa 1400 zł! lokal użytkowy centrum miasta! Lokal z dużą witryną o powierzchni 50 m2 znajduje się na parterze kamienicy w centrum miasta. Lokal po generalnym remoncie, bardzo.