dowolna

Lokale użytkowe Zielona Góra – na sprzedaż i na wynajem w Zielonej Górze

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

100 zł/m²49,60 m² 4 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową okazję biznesową - nowoczesny lokal usługowy usytuowany w sercu miasta, w prestiżowym pasażu handlowym. To idealne miejsce na rozwinięcie swojej działalności, które.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²164,67 m² 5 671 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²199,20 m² 7 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Idealna przestrzeń biurowa w sercu miasta - wynajem! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu biurowego, który doskonale sprawdzi się dla firm działających w branży administracyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118,90 m² 5 878,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży lokal użytkowy z witryną, z bezpośrednim wejściem z ulicy, w centrum miasta, nieopodal Polmosu. Na powierzchni 118,9 m2 rozmieszczono 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   całkowicie wyposażony lokal W centrum miasta Lokal w centrum miasta znajdujący się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Gorzowska

Zielona Góra,lubuskie

30 zł/m²488 m² 14 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna Zielona Góra, ul. Gorzowska Do wynajęcia hala o powierzchni 488 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Gorzowskiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

92,01 zł/m²27,17 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 27,17 m2 usytuowany na parterze kamienicy w niedalekiej odległości od centrum Zielonej Góry. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,80 m² 10 012,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy stylowo odrestaurowany (obecnie użytkowany jako kancelaria adwokacka/radców prawnych), usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry (deptak) w bardzo bliski sąsiedztwie Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²24 m² 1 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - galeria grafitt, zielona góra oferta promocyjna! Lokal o powierzchni 24 m2, położony na piętrze w Galerii Grafitt - prestiżowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,80 m² 7 971,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 13,80 m , zlokalizowany na 5. piętrze biurowca przy ul. Bohaterów Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł144 m² 8 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 144,61 m , położony na parterze budynku przy ul. Godlewskiego, w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł567 m² 4 038,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Naftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o pow. 65,2 m2 w ścisłym centrum miasta, na ul. Jedności. Lokal znajduje się na parterze , posiada 2 witryny wystawowe. Nieruchomość jest wolna od obciążeń, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²23 m² 1 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Stefana Żeromskiego 2 w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²102,23 m² 6 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze idealny dla branży beauty. Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

67,14 zł/m²70 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal W domu jednorodzinnym! W ofercie najmu atrakcyjny lokal o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Zielona Góra,lubuskie

69,50 zł/m²73,38 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 73,38 m2, zlokalizowanego w nowym apartamentowcu przy ul. Moniuszki. Jedna z najlepszych lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł244,30 m² 11 051,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Cena promocyjna w dniach 23.03.2026 - 30.04.2026 * Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 990 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44,50 zł/m²95,11 m² 4 232 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 58,35 m 2 z antresolą (29,68 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50,60 m² 2 277 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 50,60m2 Zlokalizowany na 1 piętrze W budynku windy i schody ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²63 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 63m2 na parterze, usytuowany w centrum miasta przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal składa się z pomieszczeń o powierzchni: - biuro nr 1 - 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

33,75 zł/m²800 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal do wynajęcia Na wynajem lokal usytuowany w pobliżu centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. Ta lokalizacja to doskonałe miejsce na rozwijanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł99 m² 11 010,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy nowocześnie zaaranżowany (obecnie użytkowany jako kancelaria radców prawnych), usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Jedności, tuż przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026 roku. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem całe pierwsze piętro w budynku wolnostojącym, jednopiętrowym o powierzchni ok, 170m2. Doskonałe, gotowe miejsce na salę bankietową, imprezy okolicznościowe, komunie,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Zielona Góra,lubuskie

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W platinum house! Lokale biurowo-usługowe do wynajęcia - Zielona Góra, ul. Dekoracyjna Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja w Zielonej Górze - nowoczesny, trzy-kondygnacyjny biurowiec do wynajęcia! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni dostosowanej do.

Szczegóły ogłoszenia

64,64 zł/m²131,50 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość przejęcia części wyposażenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Greentown Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w sercu Zielonej Góry. To doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł8,20 m² 16 463,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena! oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany W centrum miasta ul. Sikorskiego 18. Opis Lokal mieści się na parterze kamienicy posiada pow. 8.20 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

55,50 zł/m²10 m² 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 10m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42 zł/m²224,93 m² 9 447 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego biura w prestiżowym kompleksie biurowym, usytuowanego na II piętrze z niezależnym wejściem. To idealne miejsce dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²48 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Greentown Nieruchomości oferuje na wynajem pomieszczenia biurowe na parterze o powierzchni 48 m2 w centrum Zielonej Góry. W lokalu dostępne są wszystkie media. Cena zawiera opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Centrum,Zielona Góra

1 650 000 zł209,20 m² 7 887 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycyjną kamienicę biurowo-usługową położoną w samym centrum Zielonej Góry. Nieruchomość posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 100 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - spokojna, zielona okolica; - bliskość centrum; - szeroki potencjał inwestycyjny; - możliwość rozbudowy; - stabilne źródło dochodu; lokalizacja: blisko centrum miasta - Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²42,89 m² 2 316 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wełna Business Center - powierzchnia biurowa | 42,89 m Zielona Góra, oferujemy do wynajęcia nowoczesną i reprezentacyjną powierzchnię biurową o metrażu 42,89 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

26,88 zł/m²16 m² 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 16,58 m2 mieszczący się na I piętrze budynku biurowego w Zielona Góra, przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,70 m² 8 806 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy z witrynami świetna ekspozycja i gotowy dochód! Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy z dwoma niezależnymi wejściami, położony.