dowolna

Lokale użytkowe Zielona Góra – na sprzedaż i na wynajem w Zielonej Górze

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

40,30 zł/m²39,70 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na biuro w sercu Zielonej Góry? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia przestronny, trzypokojowy lokal biurowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²213 m² 14 697 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego Lokalu o powierzchni całkowitej 213m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²231,17 m² 12 483 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wełna Business Center Prestiżowe powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe na wynajem Zielona Góra, oferujemy do wynajęcia nowoczesne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 110 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku w pobliżu centrum. Lokal obecnie zaadaptowany jest na salon fryzjerski aczkolwiek nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

48,78 zł/m²133,26 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 133 m / parking / ciąg pieszy / duże osiedle / 49,00 netto pln/m2 cena W ofercie netto. Należy doliczyć podatek vat 23%. Cena brutto to 7995 zł. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²536,61 m² 28 977 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego z pięcioma toaletami, korytarzem, pomieszczeniem socjalnym oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

70 000 zł12,50 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w hali garażowej H1 zlokalizowanej w budynku przy ulicy Obywatelskiej pod budynkami 45a-G w Zielonej Górze. Zakup udziału w hali garażowej z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł79,60 m² 7 035,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do zamieszkania bądź prowadzenia działalności gospodarczej- np. kancelarii czy biura.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²85,76 m² 5 146 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 86 m2 usytuowany w ścisłym centrum miasta, na starówce. Lokal znajduje się na 3 piętrze prestiżowej kamienicy. Układ pomieszczeń: -korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²110 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiamy na wynajem lokal użytkowy z dużą witryną o powierzchni ok. 110m2 położony na parterze w sąsiedztwie innego lokalu budynku wolnostojącego. Duży ruch pieszy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²140 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 140 m2 usytuowany na parterze w budynku położonym w ścisłym centrum na Placu Bohaterów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

75,76 zł/m²1 650 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę wynajmu prestiżowego obiektu zlokalizowanego W ścisłym centrum zielonej góry Kompleks, który powstaje przy placu Powstańców Wielkopolskich to.

Szczegóły ogłoszenia

29,44 zł/m²180 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze przy ul. Wrocławskiej - jednej z głównych ulic Zielonej Góry. To idealne miejsce dla firmy, która szuka dobrze widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²200 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Zielonogórskiej, zawada. *Oferta dostępna tylko w naszym biurze* Przedmiotem najmu jest przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 200 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²817 m² 49 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajmu ok 817 mkw powierzchni biurowej wraz z częścią socjalną w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość przeszklona i doskonale naświetlona. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

okal użytkowy do wynajęcia lub sprzedaży - Centrum Zielonej Góry, ul. Reja Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 108 m2, położony w sercu Zielonej Góry, przy ulicy Reja - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 54 m2 - zielona góra centrum ulica westerplatte Topowa lokalizacja | Główna arteria miasta | Idealny pod inwestycję lub biznes I Miejsca parkingowe Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

73,79 zł/m²73,38 m² 5 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal do wynajęcia W nowym apartamentowcu! W ofercie najmu proponujemy Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²64 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu lokal usługowy z dostępnym parkingiem dla klientów. Całość to pomieszczenie usługowe o powierzchni 50 mkw i dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 24m2. Każdy pokój po 12m2. Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Westerplatte 11. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

46,03 zł/m²63 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Z witrynami na parterze. Lokal położony na osiedlu Zacisze, obecnie prowadzony jest w nim dobrze prosperujący sklepik osiedlowy. Doskonałe warunki ekspozycji reklamy - duże przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

40,60 zł/m²419,88 m² 17 047 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Sienkiewicza 11, zielona Góra Powierzchnia najmu: 419,88 m2 Liczba pomieszczeń: 31 Grunt: dz. ewid. nr 213 o pow. 2 752,00 m2 Cena: 40,60 pln/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²111 m² 6 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

! najemca nie płaci prowizji dla biura! Przedstawiamy ofertę wynajmu pomieszczeń usługowo- biurowych o powierzchni 111m2 zlokalizowanych w centrum miasta przy ul. Wyspiańskiego. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Lotników

Zielona Góra,lubuskie

22,08 zł/m²770 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieruchomość magazynowa położona przy ulicy Lotników. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 7488m2 zabudowanej budynkami magazynowymi. Teren utwardzony, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²292 m² 17 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę najmu powierzchni handlowo- usługowej Z dostosowaniem pod konkretne potrzeby najemcy czas realizacji budowy obiektu do 18-miesięcy od podpisania umowy najmu Z przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²100,81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym piętrze w kamienicy przy deptaku. Lokal składa się z 2 sal sprzedaży (53m2 , 20m2) biura (15m2) łazienki z toaletą (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł258,80 m² 6 143,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Dla biura - 0% ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży budynek biurowy o pow. 258m2, położony w centrum Zielonej Góry. Obiekt składa sie z 3 lokali połączonych ze sobą tj.:.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

30 000 zł19,60 m² 1 530,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej na ulicy Cisowej w Zielonej Górze! Powierzchnia miejsca wynosi 19.6m2, co zapewnia komfortowe parkowanie nawet większego samochodu oraz dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

58,66 zł/m²90,35 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze o pow. 90,35m2 jest obecnie przystosowany do prowadzenia usług kosmetycznych i fryzjerskich. Walory lokalu: - doskonała lokalizacja w nowoczesnym budynku apartamentowo -.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny duży lokal W strefie przemysłowej miasta W ofercie posiadamy przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

230 000 zł33,04 m² 6 961,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W samym centrum Zielonej Góry, na pograniczu najstarszej część miasta znajduje się piwniczka idealnie nadająca się eksponowanie produktów winiarskich. Do piwniczki dociera światło dzienne poprzez 2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy na pierwszym piętrze w nowej kamienicy w centrum miasta przy Placu Pocztowym 15 o powierzchni 40 m2. W lokalu można prowadzić usługi biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł93,57 m² 7 213,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze w kamienicy w centrum miasta. Prezentowany lokal ma powierzchnię 68,40m2 plus piwnica o powierzchni netto po podłodze 25,17m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenie O powierzchni 80 M2, na I piętrze budynku przy alei zjednoczenia W zielonej górze. Doskonała lokalizacja! Posiadamy jeszcze do wynajęcia lokal na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

18,40 zł/m²163 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przemysłowy magazyn / warsztat z zapleczem biurowym. Cena W ogłoszeniu netto! Należy doliczyć vat 23%. Cena brutto to 3690,00 zł. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²88,56 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²160 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny kompleks medyczny w sercu Zielonej Góry - Twoja idealna lokalizacja na rozwijającą się działalność zdrowotną! Od kwietnia 2026 roku oddajemy do wynajęcia wysokiej klasy przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

440 050 zł88,01 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność wraz z udziałem w gruncie w centrum handlowym Meteor. Oferowany lokal jest dwupoziomowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²335 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt biurowy do wynajęcia o powierzchni 335 m2 usytuowane na 2 poziomach po 167,5 m2 na każdej kondygnacji. Obiekt murowany przylegający do hali magazynowej. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²87,80 m² 3 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Pierwsze 3 miesiące bez opłat dla właściciela! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

52 zł/m²96,90 m² 5 039 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, bardzo dobrze wyeksponowany lokal, z dużymi witrynami przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic miasta. Tutaj pół miasta będzie przejeżdżać obok Twojej firmy! Blisko Sąd.