dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł59 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe Z tarasem -oferta na wyłączność- do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone w pobliżu centrum miasta - przy ul. Jana z Kolna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Oferuje Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 47,17m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

2 500 zł72 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Suwalskiej 13 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 71,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m w Zielonej Górze, przy ulicy Źródlanej, na nowoczesnym osiedlu. To miejsce odróżnia się od innych ofert na rynku swoim niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

445 300 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą zlokalizowanym w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł76 m² 9 894,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie. Wnętrza są jasne i spójne stylistycznie. W projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Przyjaźni,Zielona Góra

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W centrum Słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,3 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowe Z garażem i dużym balkonem przy ul. Geodetów w Zielonej Górze! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 67 mkw, w którym znajduje się: - kuchnia: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł62 m² 9 969,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, przestronny apartament z tarasem usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Na powierzchni 62,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

550 000 zł52 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,88 m2. Lokal usytułowany jest na parterze w nowoczesnym bloku z windą na Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam na sprzedaż bardzo przestronny apartament o fantastycznej trójstronnej ekspozycji (świetne doświetlenie mieszkania niezależnie od pory dnia) zlokalizowane w odnowionym bloku posiadającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jędrzychowska

Jędrzychów,Zielona Góra

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy bez czynszowy apartament Z klimatyzacją, ogródkiem I prywatnym miejscem postojowym Apartament mieści się w nowym 1 piętrowym szeregu położonym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie W zielonej górze - jędrzychów. Elegancki lokal mieszkalny o powierzchni 67 mkw składający się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie W centrum Słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 mkw składające się z trzech pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51m2, położonego w Zielonej Górze. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Śląskie,Zielona Góra

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na czwartym piętrze z balkonem, w niskim bloku z oddzielną kuchnią i łazienką oraz z pomieszczeniem "pralnia", w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 pokojowe o metrażu 76,8m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 1szym piętrze w bloku 5 piętrowym ( winda od poziomu 0). Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł40 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 39,60 m2, zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

1 100 zł62 m² 17,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu przyjaźni W zielonej górze. Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Najem okazjonalny. Mieszkanie o pow. 61,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Mazurskie,Zielona Góra

490 000 zł77 m² 6 347,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie bardzo ladnie zlokalzowane,wysoki standart wykonczenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

580 000 zł60 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Przedstawiamy nowoczesny apartament 3 pokojowy z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależą 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

417 360 zł56 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

565 000 zł60 m² 9 489,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na ul. Obywatelskiej. Na ok. 60m2 rozmieszczono salon, osobną kuchnię, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji Oferuję do sprzedaży klimatyczne, przestronne i bardzo jasne mieszkanie usytuowane w niskim bloku po termomodernizacji położone przy ul. Morelowej w Zielonej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł62 m² 5 186,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Unikalna Okazja! Mieszkanie 3 Pokoje z Potencjałem - Batorego, zielona Góra Zapraszamy do odkrycia diamentu w szorstkim stanie! Przedstawiamy niepowtarzalną szansę nabycia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na os. Łużyckim w Zielonej Górze. Mieszkanie w pełnej własności, z księgą wieczystą , nieobciążone, mieści się na 2. piętrze 4.piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o wyjątkowym standardzie! Zapraszamy do wynajęcia trzypokojowego mieszkania, które wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i dodatkowym designem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Batorego,Zielona Góra

599 000 zł53 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie musisz męczyć się Z wykończeniem! kup W pełni wyposażone I umeblowane mieszkanie położone na 4 piętrze w nowym budynku z windą i estetyczną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

399 000 zł61 m² 6 583,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*kupujący nie płaci prowizji* Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku przy ulicy Budziszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

399 999 zł49 m² 8 230,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opis Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą, o powierzchni ponad 48m2. Lokal znajduje się na Osiedlu Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łężyca-Apartamentowa

Łężyca,Zielona Góra

519 000 zł60 m² 8 606,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zablokowana miejsce parkingowe gratis! cena do negocjacji gotowe do zamieszkania - umeblowane I wyposażone Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 60,3 m2 położonego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łużyckie,Zielona Góra

384 000 zł58 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze Mieszkanie o powierzchni 58,2m2 z oknami wychodzącymi na południe oraz na zachód. Fantastycznie doświetlone i ciepłe. Największy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

455 000 zł73 m² 6 232,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ulubiona dzielnic miasta! Tutaj docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta, mnóstwo udogodnień w otoczeniu. Układ pomieszczeń: przestronne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

384 000 zł58 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

299 900 zł47 m² 6 380,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na wysokim parterze niskiego bloku w zacisznym miejscu, na Osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Źródlane,Zielona Góra

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone na II piętrze niskiego bloku zlokalizowane przy ul. Strumykowej. W pełni ogrodzony teren z automatyczną bramą wjazdową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

411 720 zł56 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

545 000 zł60 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w nowym kameralnym bloku, z miejscem postojowym Lezyca Mieszkanie 60 metrów, jest po remoncie, umeblowane jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

422 670 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na IV piętrze w nowoczesnym budynku z windą zlokalizowanym w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - 2 pokojowe, przestronne mieszkanie W centrum, mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na parterze dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta. Drugi rzut mieszkania przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Zielona Góra

489 500 zł61 m² 8 035,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji Gotowe do odbioru 0% prowizji - zapraszamy do negocjacji Nowe, 3 pokojowe mieszkanie - 60,92m2 ,w apartamentowcu z 2023 r. ul. Lisia, w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij